Popek naprawdę zrobił to synowi. Borys Szyc dostanie zawału

Popek naprawdę zrobił to synowi. Borys Szyc dostanie zawału Źródło: fot. Instagram

Popek, czyli tak naprawdę Paweł Ryszard Mikołajuw, to polski raper i zawodnik MMA, którego sława w ostatnim czasie tylko wzrasta. Prywatnie muzyk jest bardzo przywiązany do rodziny. Niedawno urodził mu się syn, dziś wyznał mediom coś niesamowitego. Borys Szyc nie uwierzy w to, co raper zrobił swojemu potomkowi!

Popek jest ojcem 8-letniej córeczki, Julii. Kilka tygodni temu urodził mu się również syn. Rozemocjonowany ojciec w drodze do szpitala potrącił dzika, przez co jego wizyta z potomkiem została opóźniona. Jednak już po kilku godzinach podzielił się na Instagramie zdjęciem z maluchem. - Borys z ojcem - napisał w opisie pod fotografią. Internautów zadziwiło, że nazwał w ten sposób syna. Nie jest to zbyt popularne imię, choć z drugiej strony nie jest przesadnio ekstrawaganckie. Co stoi za jego wyborem? Odpowiedź Popka zaskoczyła wszystkich.

Popek wybrał imię dla syna! Nikt nie domyślił się, jaka była jego inspiracja

Dziennikarka najpierw spytała Popka, jak się czuje w roli ojca dwójki dzieci. Ten stwierdził, że nie ma różnicy między jednym maluchem, a dwoma. - Jest tylko lepiej. Polecam wszystkim mieć córkę i syna - stwierdził Popek. Następne zdanie zaskoczyło zarówno dziennikarzy, jak i internautów. Raper stwierdził, że chciał nadać synowi mocne imię, a z pomocą przyszedł mu sam... Borys Szyc! Podejrzewamy, żę gdy aktor się o tym dowiedział, był bardzo zaskoczony - zresztą nic dziwnego! Ojciec przyznał, że bardzo lubi zarówno Borysa Szyca, jak i Borysa Mańkowskiego. Imię Borys ma dla niego bardzo mocne brzmienie i z tego powodu właśnie je wybrał. Znany muzyk marzy też, żeby pierwszym słowem jego malucha, było "tata".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Cerekwicka ma problem. Prawica ją linczuje za słowa o dzieciach
  2. TVN wydzwania do gwiazd. Zabrania im popierania Vogule Poland
  3. Gwiazda serialu "Klan" zlinczowana! Pokazała wulgarne zdjęcie
  4. Kilkanaście niesamowitych psów, które pobiły rekord Guinnessa. Będziesz zaskoczony
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News