Popek rzucił swoim fanom intrygujące wyzwanie. Czy ktoś się odważy?

Popek rzucił swoim fanom intrygujące wyzwanie. Czy ktoś się odważy? Źródło: fot. Instagram

Popek rzucił wyzwanie, które przerazi nawet jego najbardziej odważnych fanów. Na najbliższym Wakacyjnym Zlocie Gwiazd zrobi się gorąco. Czy jednak ktoś zdecyduje się z nim zmierzyć?

Wakacyjny Zlot Gwiazd odbędzie się już 8 sierpnia w Katowicach. W środę na wydarzeniu pojawią się wszystkie największe gwiazdy polskiego show biznesu, między innymi Margaret, Ewelina Lisowska, Natalia Szroeder czy członkowie zespołu Enej. To jednak ten najbardziej nietypowy gość przyciąga uwagę młodej publiczności - przed fanami pojawi się sam Popek Monster, a ci, którzy będą wystarczająco odważni (lub szaleni), dostaną szansę zmierzyć się z nim na rękę!

Kim jest Popek? Ilu śmiałków się z nim zmierzy?

Popek (Popek Monster) to prawie 40-letni raper Paweł Ryszard Mikołajuw. Od 2014 roku współtworzy zespół Gang Albanii, znany jest również jako zawodnik MMA. W przeszłości ćwiczył również krav magę. Obecnie jest robiącym karierę muzykiem, ma śliczną dziewczynę Kasię, córkę Julię, a dosłownie kilka dni temu urodził mu się syn Borys. Prywatnie jest odważnym mężczyzną z poczuciem humoru. Na ciele ma dużo skaryfikacji i liczne tatuaże, także na gałkach ocznych. Jego wygląd przeraża - z tego powodu być może mało kto będzie chciał się z nim mierzyć. Choć nie chodzi o prawdziwą walkę, a jedynie siłowanie się na rękę, śmiałków może nie być zbyt wielu. Zainteresowanym przypominamy jednak, że cała akcja odbędzie się 8 sierpnia o 13:30 na Placu Szewczyka w Katowicach.

PRZECZYTAJ: Dorota Wellmann, Wojciechowska czy Kożuchowska: która z nich jest najcenniejsza? Będziecie w szoku

PRZECZYTAJ: Michał Szpak nie odpuszcza! Producenci programu TVP są na niego wściekli

PRZECZYTAJ: Dramatyczne wyznanie matki gwiazdy TVN! Zostawiła ją na starość, okropne

PRZECZYTAJ: Larwy muchy zjadały go żywcem, a on i tak pilnował firmy

Popek fot. instagram.com fot. Instagram.com taniec z gwiazdami Instagram.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News