Nawet fani są w szoku. Postanowienie Popka wywołuje mdłości

Nawet fani są w szoku. Postanowienie Popka wywołuje mdłości Źródło: fot. instagram.com/@popek_oficialnie

Popek zdążył już przyzwyczaić swoich fanów do najróżniejszych kontrowersji. Jednak to, co teraz zapowiedział, nawet ich szokuje i obrzydza. Zdecydowanie nie byli gotowi na takie wyznania swojego idola.

Popek niedawno zakończył swoją przygodę w "Tańcu z gwiazdami". Muzyk jak na razie skupia się ze swoją partnerką na wychowaniu córeczki. Już niedługo szczęśliwa rodzina powiększy się o kolejnego członka. Już w lipcu na świat przyjdzie syn Popka. Muzyk uwielbia szokować opinię publiczną i nie mógł sobie odmówić tej przyjemności również tym razem. Jednak nawet jego fanów teraz mocno przesadził.

Popek sam przegryzie pępowinę

Muzyk często chwali się swoimi złotymi zębami. Podczas jednego z ostatnich wywiadów powiedział coś, co zszokowało wszystkich. Teraz bez wątpienia nikt nie powie, że jego pseudonim "Monster" jest przesadzony. Podczas rozmowy raper powiedział, że sam przegryzie pępowinę nowo narodzonego syna! Następnie w szerokim uśmiechu błysnął swoimi złotymi zębami. W jego wypadku ciężko stwierdzić czy był to tylko niesmaczny żart, czy na prawdę artysta ma taki zamiar. Popek jest dumny z tego, że już drugi raz zostanie tatą. Już teraz zapowiedział, że na lipiec odpuszcza sobie koncertowanie. W tej ważnej chwili chce być ze swoją ukochaną. Już opłacił dla niej poród w ekskluzywnej klinice i zapowiedział lekarzom, że chce wszystko zobaczyć na własne oczy. Raper również niedawno kupił dom na warszawskim Wilanowie. Dom pary jest już urządzany przez wybrankę serca rapera oraz jego córkę. - Kaśka urządza już pokój dla dziecka, Julka wybiera meble do swojego królestwa, a ja chciałem mieć duży garaż - mówi Popek. Bez wątpienia to nie ostatni moment, gdy Popek wywołuje szok na twarzach Polaków. Zdecydowanie lubi to i nadal będzie to robił. Jenak nie będzie mu łatwo przebić kontrowersyjność tego wywiadu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Tyszkiewicz była świadkiem samobójstwa. Słynny artysta wbił sobie nóż
  2. Duda przyłapany w nietypowej sytuacji! Zdjęcie robi furorę w sieci
  3. Wstrząsające słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego
źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News