Popek ostro zaczyna karierę polityczną. "Będę alfonsem tego burdelu"

Popek ostro zaczyna karierę polityczną. "Będę alfonsem tego burdelu"

Popek, ponownie zaszokował swoich fanów. Tym razem poprzez swoje konto na portalu społecznościowym, poinformował o decyzji, której nikt się nie spodziewał. Postanowił bowiem spróbować swoich sił w polityce. Mało tego, zadeklarował start z listy partii założonej przez kontrowersyjnego polityka.

Popek we wpisie na swoim Instagramie opublikował plakat wyborczy opatrzony hasztagami związanymi z największymi partiami politycznymi w Polsce, między innymi PiS-em czy PO. Co jednak jest ważne, nie zostało wymienione ugrupowanie, z której listy chce startować.

Popek w europarlamencie

Raper zamieścił zdjęcie swojego plakatu wyborczego. Według informacji zawartych na grafice, raper zamierza startować do Europarlamentu z ramienia partii Janusza Korwina-Mikkego o nazwie Wolność. Ta decyzja wywołała mieszane uczucia pośród fanów kontrowersyjnego artysty - najczęściej występowały głosy negatywnie nastawione do tego pomysłu. - Jak na to patrzę to się zastanawiam czy to głupi żart czy to rzeczywiście prawda… - pisał jeden z internautów. - Aleś sobie partię wybrał - wtórował drugi. Niezależnie od reakcji internautów, Popek dał do zrozumienia, że nie boi się nowych wyzwań, jakie stawia przed sobą. Największe emocje wzbudziło jednak hasło wyborcze artysty.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Slogan, pod jakim Popek zamierza startować w wyborach do Parlamentu Europarlamentu brzmi "Będę alfonsem tego burdelu!". Hasło wyborcze szybko stało się okazją do żartów i kpin. Jedna z internautek powiedziała wprost do rapera, że "rozwalił system hasłem wyborczym".

Od rapera do celebryty

Paweł Ryszard Mikołajuw, bo tak naprawdę nazywa się Popek, od dawna jest znany w polskim show-biznesie. Początkowo raper współpracował z projektem Firma, by później stworzyć swój własny pod nazwą Gang Albanii. Artysta współtworzył grupę do ubiegłego roku. Po rozwiązaniu grupy celebryta poświęcił się innej działalności, m.in. startom w KSW czy uczestnictwie w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie zyskał sobie sympatię widzów. Popek znany jest z posiadania na całym ciele tatuaży, a także z odbycia kontrowersyjnego zabiegu skaryfikacji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Narzeczona Rutkowskiego ujawniła ich intymny sekret. Internet ryknął śmiechem
  2. Anna Lewandowska okrutnie poniżona. Wszystko ujawnione
  3. Niespodziewana tragedia. Nie żyje były mistrz świata, wielka legenda boksu
  4. Asteroida leci w kierunku Ziemi. Jackowski ujawnia co się stanie
Następny artykuł