Popek pokazał pierwsze zdjęcie swojego syna. Zdradził też imię

Popek pokazał pierwsze zdjęcie swojego syna. Zdradził też imię

Znany raper, wokalista i zawodnik MMA niedawno został ojcem, właśnie pokazał pierwsze zdjęcie swojego syna. Nie uwierzycie, jak odnalazł się w tej roli. Znamy też imię jego dziecka!

Popek właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw jest znanym raperem i zawodnikiem MMA. Zwykle kojarzony z twardym charakterem i siłą, pokazał się nam w zupełnie innej roli. Na zdjęciu, które przedstawił, znalazł się wraz z malutkim chłopczykiem ze słodkim uśmiechem. Całość stanowiła bardzo ciekawe połączenie, ponieważ porównując wzrost i wielkość Popka dziecko, które ma na rękach, przy nim wygląda jak lalka.

Ile dzieci ma Popek?

Aktualnie niemowlę, które możemy zobaczyć na zdjęciu jest drugim dzieckiem "Króla Albanii". Pierwsza była córeczka, Julka, która dla rapera stała się całym światem. W wywiadach bardzo często podkreśla, że rodzina jest dla niego wszystkim, w szczególności córka Julka. - Kiedyś nie miałem świadomości, dlaczego robię tę muzykę. Tak samo, jak nie miałem wiedzy, po co robię dziecko. A gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć. [...] Wódka wypłukała ze mnie ludzkie uczucia, chciałem się powiesić albo skoczyć z okna. Alkoholik nie myśli wtedy o córce. Tylko żeby się napić. (...) Przestałem pić dla rodziny, a najbardziej dla córki. Julka jest szczęśliwa, Kaśka też. Tylko że ja tęsknię za tamtym Popkiem i jednocześnie nie chcę, żeby wrócił. - powiedział Popek w rozmowie z dwutygodnikiem "Viva". Teraz do grona najważniejszych osób w jego życiu dołączył synek Borys. Co sądzicie o tym, jak wspólnie wyglądają?

PRZECZYTAJ: Trzaskowski zaatakowany na ulicy przez dziennikarza TVP! Wszystko nagrano PRZECZYTAJ: Lincz na gwiazdora TVN, okrutnie oszukał widzów, tego mu nie wybaczą PRZECZYTAJ: Jest pierwszy zwiastun "Planety Singli 2"!. Znów zobaczymy Stuhra i Więdłochę

Popek fot. instagram Popek Fot. Instagram/Popek Popek fot. facebook
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News