Popek oszukał tysiące Polaków. Wszystko co powiedział, było kłamstwem

Popek oszukał tysiące Polaków. Wszystko co powiedział, było kłamstwem Źródło: screen/youtube/Sport.pl

Popek cieszy się teraz ogromną popularnością za sprawą wydania kilka dni temu najnowszej płyty, o której chętnie rozpisują się branżowe media. Tymczasem okazuje się, że muzyk okłamał wszystkich swoich fanów i postanowił zrobić coś, czego wcześniej głośno się wyrzekał. 

Popek jest obecny na polskiej scenie muzycznej od wielu lat - już w 2001 roku dołączył do popularnego wtedy zespołu Firma, z którym współpracował przez kilka lat. Brał udział przy nagrywaniu wielu płyt cieszących się ogromną popularnością, był również współzałożycielem firmy odzieżowej "JP", na której znacznie się wzbogacił. 11 lat temu rozpoczął swoją karierę solową, a od tamtego czasu zdążył już nagrać pięć albumów - ostatni z nich wyszedł na rynek zaledwie kilka dni temu. Raper od dawna wykazuje się również w świecie sportu: przez lata ćwiczył krav magę, a następnie zainteresował się MMA. Od dwóch lat współpracuje z polską federacją KSW, gdzie nie odnosi jednak spektakularnych sukcesów. Media od dłuższego czasu nieustannie go obserwują i śledzą kolejne kontrowersje wokół jego osoby, a właśnie okazało się, że muzyk postanowił bezwstydnie okłamać swoich fanów.

Popek obiecywał odejście z KSW

Przed swoją ostatnią walką z Erko Junem Popek głośno oświadczył, że jeśli przegra, będzie to jego ostatni występ w KSW. - Jeśli teraz przegram, to nie zasługuję, by stać w szeregu KSW, bo byłoby to naprawdę słabe. Byłoby mi wstyd chodzić na treningi, by przegrywać z każdym nowicjuszem, który wchodzi w szeregi KSW - deklarował we wrześniu. Walka zdecydowanie nie była dla niego szczęśliwa - sędzia zmuszony był do przerwania pojedynku już w drugiej rundzie, gdyż Popek nie był w stanie poradzić sobie z przeciwnikiem.

Popek będzie kontynuował karierę w KSW?

Wszyscy myśleli, że mężczyzna dotrzyma słowa i zakończy swoją karierę, teraz jednak opublikował na Instatory nagranie prosto z sali treningowej, na którym oświadczył, że to jednak nie koniec.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Miałem taki pomysł, żeby po tej gali pójść po tej gali na miasto, naćpać się, na***ać i skończyć z tym wszystkim, ale jakoś tego nie widzę. Wracam, dalej walczę - oświadczył. Gwiazda nie dotrzymała słowa, lecz ostatecznie o tym, czy uda mu się nadal kontynuować karierę w KSW zadecyduje federacja, bowiem jego kontrakt wygasł po walce z Junem. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Do sieci wyciekła lista klientów dilera gwiazd! Będziecie w szoku, potężna burza
  2. Zenek Martyniuk zaskoczył swoich fanów! Bardzo długo na to czekali
  3. Polska pogrążyła się w żałobie. Nie żyje najwybitniejsza postać naszych czasów
  4. OWCZAREK NIEMIECKI CHARAKTER MA DOŚĆ SKOMPLIKOWANY. PORADZISZ SOBIE?
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu