Popek po śpiączce: "Modliłem się do Boga, żeby pozwolił mi chodzić i mówić"

Popek po śpiączce: "Modliłem się do Boga, żeby pozwolił mi chodzić i mówić"

Popek przyciąga uwagę w niemal każdym działaniu, jakiego się podejmie. Nie inaczej będzie tym razem. Raper weźmie udział w programie "Demakijaż". U Krzysztofa Ibisza opowie m. in. o swojej miłości, ale też o sytuacji, w której modlił się do Boga o uzdrowienie. 

Popek zagości w Polsacie już w tę niedzielę, o godz. 15. O detale z prywatnego życia artysty zapyta go Krzysztof Ibisz. Z zapowiedzi portalu kozaczek.pl dowiadujemy się kilku ciekawostek. Raper, kojarzony z wytatuowanymi oczami, zwierzy się z dziecięcego łobuzerstwa, wytłumaczy też dlaczego nie opuści matki swoich dzieci. Polsat pociągnie artystę za język w kwestii pieniędzy. Popek wyjawi jaki rachunek wystawił za uczestnictwo w Tańcu z Gwiazdami. Domyślamy się, że była to całkiem spora suma.

Popek o uczuciach...

Prowadzącemu i widzom znany raper opowie o swoim życiu uczuciowym. - Moja pierwsza miłość? Napisałem o tym piosenkę dosłownie dwa tygodnie temu z gitarzystą Czerwonych Gitar. To była Agnieszka. Zakochałem się w niej w wieku 15 lat. Nie skonsumowaliśmy naszego związku, ale bardzo się kochaliśmy, ja to spieprzyłem... - powie. Wspomni też o kulisach poznania swojej partnerki życiowej. Stało się to w Londynie, gdzie grał koncert. Artysta zobaczył ją ze sceny. Jeszcze tej samej nocy wyznał jej miłość. Jak twierdzi, do dziś są razem szczęśliwi i wspierają się w trudnych momentach.

Upadkach...

Będzie też o upadkach. Popek odkryje przed publicznością fakt, że dwa razy był w śpiączce. Raz przez 6, a następnie przez 8 miesięcy. Wyjawi, że po pierwszej z nich "modlił się po swojemu do Boga". Sprawę zagrożenia jednak zbagatelizował. Po kolejnych przygodach w pubie i LSD ponownie doprowadził się do stanu śpiączki. Czy raper nie zmarnuje trzeciej już szansy, którą dało mu życie?

I pracy

Raper podzieli się też swoimi przekonaniami na temat pracy. Jego zdaniem warto robić to co jest w życiu pasją. Wcześniej czy później przekuje się ona w szczęście. - Nie za rok, nie za dwa, nie za dziesięć lat, ta pasja przekształci się w piękną pracę, uszczęśliwi Was - powie. Cały program już w niedzielę o godz. 15 w Polsacie.Najlepsze newsy dnia:

    1. Popek wraca do Polsatu! Kontrowersyjny celebryta mocno namiesza
    2. Popek pod ostrzałem! Popełnił żenujący błąd
    3. Popek uciekł od odpowiedzialności! Zostawił rodzinę tuż po narodzinach syna
    4. Popek miał poważny wypadek! Służby ratunkowe w akcji
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu