Popek podjął decyzję o zakończeniu kariery. Fani nie mogą uwierzyć

Popek podjął decyzję o zakończeniu kariery. Fani nie mogą uwierzyć Źródło: Fot. Facebook / Popek Monster

Popek w ostatnim czasie bardzo często pojawia się w mediach. Dzieje się to głównie za sprawą jego zaskakującej decyzji ws. kandydowania w wyborach, a także filmu, na którym wyraźnie widać, że potencjalny polityk nie zna słów hymnu. Teraz pojawiła się informacja o tym, że muzyk kończy karierę. 

Popek jest postacią o bardzo wielu zainteresowaniach. Poza zamiłowaniem do rapu i polityki, mężczyzna niejednokrotnie stawał również do walk podczas gal KSW. Kolejna rozgrywka w której weźmie udział odbędzie się podczas gali KSW 45. Paweł Mikołajuw stanie do walki z Erko Junem. Jeśli jednak raper poniesie w tym starciu klęskę, to będzie to koniec jego kariery. Taką decyzję podjął.

Popek w starciu o "być lub nie być"

Mężczyzna podjął tę trudną decyzję już 3 miesiące temu. Mimo iż jest pozytywnie nastawiony do walki, podkreśla, że nie będzie ona łatwa. Ma obawy, że w 3 rundzie może nie starczyć mu już sił. Przypomnijmy, że walka odbędzie się w sobotę w Londynie. - Jestem lepiej przygotowany niż ostatnio. Myślę, że jestem w stanie skończyć walkę w pierwszej lub drugiej rundzie, ale myśle, że w trzeciej będzie trudno - zapowiedział Popek.

Popek zalany falą krytyki

Podczas wywiadu, który miejsce miał przez galą KSW 45, prowadzący zadał pytanie dotyczące rzekomego zabierania przez Popka miejsca tym, którzy są profesjonalistami. Raper odrzekł, że "pomaga sprzedać galę". - Ja po prostu pomagam sprzedać galę w ten sposób. Walczę jako kolejny freak fight, czy jak to się tam mówi. Tyle - odparł Popek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ To jednak nie przekonuje internautów. W komentarzach pod filmem przedstawiającym rozmowę z raperem, można znaleźć następujące wypowiedzi: - Czy taki wydziargany debil może podejmować jakieś decyzje? Przecież do tego trzeba mieć czynne chociaż cztery szare komórki - brutalnie napisał jeden z komentujących. - Jaką ku*wa karierę? Bez przesady... - skomentował ktoś inny. A co wy sądzicie o Popku? Będziecie mu jutro kibicować?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michalkiewicz o ofierze molestowanej przez księdza: „Żadne ku**y nie są tak wysoko wynagradzane”
  2. Uczestnik kontrowersyjnego programu TVN ujawnia: „Robią show kosztem ludzi!”
  3. Policja ujawnia nowe, oburzające fakty ws. wypadku kolumny Dudy, gdzie ucierpiało dziecko
Następny artykuł