Intymne zdjęcie Popka krąży po sieci. Fanom odebrało mowę

Intymne zdjęcie Popka krąży po sieci. Fanom odebrało mowę

Popek znowu zaskakuje? Dbający o kontrowersje wokół swojego wizerunku mężczyzna, znów postanowił zszokować swoich fanów. Udostępnił zdjęcie w pidżamie, a ta była niezwykle obcisła...

Popek postanowił podzielić się swoimi fotkami z wakacji za Oceanem. Na bieżąco przedstawia kulisy swojego życia i dementuje plotki, podsycając jednocześnie kolejne. Raper wyjątkowo dba o emocje swoich entuzjastów, bo ostatnie ze zdjęć wywołało sporo kontrowersji i... westchnienia damskiej części publiczności.

Co Popek opublikował na Instagramie? Zdjęcie w pidżamie może wiele powiedzieć...

Zdjęcie w szarej, obcisłej pidżamie, która opinała się na genitaliach artysty wywołało ogromne poruszenie. Na uwagę wskazują komentarze pod zdjęciem, które wyraźnie pokazują ogromne emocje wokół muzyka. - Haha Popuś, Ty dziki dziku - zauważa internautka. - Wyglądasz jak duża dzidzia, fajnie - zauważa internauta. - Paweł bez jaj ściągaj to - śmieje się inny użytkownik Instagrama. - Popuś, coś ci wystaje... - zauważa internauta. - Popek wariacie kuśka ci odstaje. Fotka kozak z dystansem pozdro - zauważa rozbawiony internauta. - Czy tylko ja patrzę się w to jedno miejsce? - pyta dalej internauta. Popek wywołał ogromne emocje, zwłaszcza u damskiej części internautek, które zachwycają się sylwetką muzyka. Nie wiadomo jednak, czy Popek zdecyduje się odpowiedzieć na pytania o jego ewentualne próby przyszłej kariery modela. Ci, którzy interesują się jego twórczością powinni być świadomi tego, że raper świadomie wzbudza ogromne kontrowersje i chętnie sięga po absurd.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednym z najlepszych przykładów, które pokazują sposób bycia Popka jest jego Instagram. To właśnie tam regularnie udostępnia informacje na temat swoich podróży, nowych utworów, promocji koncertów i prywatnego życia. Ostatnio muzyk wybrał się w podróż po Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji udostępnia więc liczne zdjęcia, które dokumentują, czym zajmuje się w wolnych chwilach. Był w Las Vegas, promował nową płytę i pokazywał, że potrafi się świetnie bawić. W to ostatnie, z pewnością jego fani nie wątpili. Gwiazdor wystąpił niedawno w "Tańcu z gwiazdami" i pomimo wielu obaw, co do jego wizerunku - okazało się, że zdobył ogromną popularność i sympatię widzów. Czy kiedyś zmieni swój styl? Popek Instagram/PopekZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda serialu "M jak Miłość" zastraszana. "Życzą śmierci mojemu dziecku"
  2. Kasia Cichopek Instagram: Gwiazda M jak miłość kusi w sieci
  3. To pogrzebie karierę Dody? Gwiazda przeżywa dramatyczne chwile
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News