Popek oszalał?! Kupił nienarodzonemu synowi Ferrari

Popek oszalał?! Kupił nienarodzonemu synowi Ferrari

Paweł Mikołajuw, znany również jako Popek Monster, najprawdopodobniej zupełnie oszalał. Gwiazdor znany ze specyficznej muzyki i Tańca z Gwiazdami zdecydował się na oryginalny krok. Kupił swojemu nienarodzonemu synowi "Ferrari". 

Paweł Mikołajuw znany wszystkim jako Popek, po raz drugi zostanie tatą. Jego córeczka będzie miała braciszka. Po raperze i zawodniku KSW widać, że jest z tej przyczyny bardzo szczęśliwy. Zaczął już nawet kompletować wyprawkę dla syna. Mikołajuw robi to ze zwyczajnym dla siebie poczuciem humoru. Na Instagramie opublikował zdjęcie z córką i luksusowym wózkiem dla nienarodzonego jeszcze dziecka. "Pojazd" jest czarny i ma złote elementy - gwiazdor podpisał zaś zdjęcie: "Zakup Ferrari".

Popek znowu zostanie tatusiem

Zdecydowanie widać, że nie żałował pieniędzy na ten wózek. Z resztą trudno powiedzieć, żeby zawodnik KSW żałował swoim dzieciom czegokolwiek. Jego córka Julka jest bardzo szczęśliwą dziewczynką, co widać na pierwszy rzut oka. Jej tata z resztą nie raz mówił, że jest dla niego najważniejsza. - Syn urodzi nam się na przełomie lipca i sierpnia. Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior? - radość Popka nie zna granic. Fani również serdecznie mu gratulują pod zdjęciem luksusowego wózeczka: "Gratki jak rodzinka się powiększy" ,"Najlepsze Ferrari, nasze też już czeka", "Piękna rodzina". My również Pawłowi gratulujemy. Popek z nowym pojazdem dla swojego syna, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci
  2. Nie żyjesz z ojcem swojego dziecka? Nie dostaniesz 300 plus
  3. Temat raka trzustki powraca jak bumerang. Opozycja atakuje Kaczyńskiego
  4. Rasy psów, które nie gubią sierści. Lista i galeria
  5. Ks. Walczak o PiS: Naiwni głupcy! KŁAMIECIE „jak z nut” w imię Jezusa
Źródło: jastrzabpost.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News