Kontrowersyjny muzyk Popek zadziwił licznych fanów, ale także osoby spoza tego grona, swoimi planami dotyczącymi rozpoczęcia kariery politycznej. Co ciekawe, celebryta naprawdę zaangażował się w realizację nowych życiowych założeń. Zdecydował się między innymi na wizerunkowe zmiany, które mają sprawić, że zacznie wyglądać znacznie „poważniej”.

Kiedy Popek ogłosił w bardzo otwarty sposób, że chciałby zostać posłem na Sejm RP, w internecie zawrzało. Muzyka powiązano od razu z partią Janusza Korwin-Mikkego, którą niedawno otwarcie poparł.

Wiele osób sądziło początkowo, iż zapowiedzi celebryty są po prostu żartami przyciągającymi uwagę szerokiej publiczności. Jak się jednak okazuje, Popek naprawdę postanowił zaangażować się w realizację swoich politycznych planów.

Pierwszym krokiem w kierunku rozwinięcia całkowicie nowej ścieżki kariery okazała się dla Popka… zmiana fryzury. Pozbył się on kontrowersyjnego uczesania, całkowicie goląc głowę. Ma to być bowiem zmiana wizerunku, która zbuduje jego poważny, odpowiedzialny obraz w mediach oraz wśród samych wyborców.

Fot. Instagram/Popek
Fot. Instagram/Popek

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

 

...

Zobacz również

Zobacz również