Cała Polska znowu mówi o Popku. Niewiarygodne

Cała Polska znowu mówi o Popku. Niewiarygodne

Popek znalazł się na językach wszystkich fanów polskiego show-biznesu. Okazuje się, że kontrowersyjny raper po raz kolejny może zawładnąć sercami polskich telewidzów. Wszystko przez Telewizję Polską, która zaproponowała wokaliście Gangu Albanii współpracę.

Popek to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych i popularnych wśród młodszych odbiorców wykonawców muzycznych. Pomimo tekstów piosenek, które są przepełnione seksizmem i wulgaryzmami muzyk cieszy się bardzo dużym poważaniem w środowisku raperskim i regularnie zdobywa wielką popularność. Pomimo tego, że raper zapowiedział ostatnio powstanie swojego własnego projektu politycznego, to nie zamierza rezygnować z udziału w polskim show-biznesie. O jego staraniach o zjednanie sobie serc telewidzów będą mogli się przekonać fani Telewizji Polskiej. Wiele wskazuje na to, że muzyk będzie jedną z twarzy nadchodzącego programu stacji.

Popek w TVP?

Według doniesień medialnych twórca grupy Gang Albanii ma być uczestnikiem nadchodzącego, tanecznego show telewizji polskiej "Dance, Dance, Dance". Format, który ma być odpowiedzią na polsatowski Taniec z Gwiazdami, jest w trakcie kompletowania składu gwiazd, które będą cieszyć swoim występem telewidzów. Wśród nich przodować ma Popek, który pomimo wielkich kontrowersji cieszy się zainteresowaniem widzów, a przedsięwzięcia z jego udziałem przyciągają wielką rzeszę fanów. Pokazał, że świetnie radzi sobie na parkiecie, a do tego budzi zainteresowanie widzów – wyjawiła w Super Expressie osoba z produkcji. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Czy udział w projekcie przeszkodzi Popkowi w polityce?

Ostatnio o raperze głośno było w kontekście organizacji politycznej, którą założył. Pomimo tego, że ugrupowanie Młoda Polska nie uzyskało jeszcze statusu zarejestrowanej organizacji, to sam Popek miał ambicję, aby partia zadebiutowała na listach wyborczych już w trakcie majowych elekcji do europarlamentu. Ponadto, ugrupowanie chciałoby uzyskać mandaty poselskie w trakcie jesiennych wyborów samorządowych. Czy udział w programie TVP nie przeszkodzi Popkowi w realizacji jego politycznych marzeń? Ugrupowanie, które ma być powiewem świeżości wśród polskich prawicowych ugrupowań politycznych, może mieć duże problemy bez kierownictwa swojego lidera, który będzie zaangażowany w taneczny projekt. Możliwe więc, że partia uwielbianego rapera będzie musiała wstrzymać się z debitem. Niewykluczone jednak, że Popek użyje swego udziału w show "Dance, Dance,Dance" jako promocję swojej osoby i jego działalności politycznej. Czy właśnie taki cel przyświeca muzykowi? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka Jurka Owsiaka zabrała głos. Założyciel WOŚP może być z niej dumny
  2. Dzieci i młodzież w Polsce dotyka straszna choroba! Będzie coraz gorzej
  3. Ta staruszka przeżyła Holokaust! Teraz została brutalnie pobita
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News