Popek brutalnie upokorzony na KSW! Zakończy karierę?
Anna Maria Guziewska - 7 Października 2018

Popek brutalnie upokorzony na KSW! Zakończy karierę?

Popek brał udział w walce na 45 odsłonie gali KSW. Fani długo czekali na wynik starcia z nadzieją na wygraną Polaka. Niestety, został potwornie upokorzony, a walka przejdzie do historii. Już pojawiają się komentarze zbulwersowanych fanów rapera.

Popek wzbudzał wiele kontrowersji jako raper. Oprócz tego prowadził dość zaangażowaną karierę sportowca. Dziś wszedł do klatki o 22:14. Po kilku minutach został jednak powalony przez przeciwnika. W dzisiejszym starciu z Erko Junem nie wykazał się jednak zapowiadaną, doskonałą formą.

Popek przegrał walkę z Junem. Co się stało podczas KSW

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"Król Albanii" został położony na deski w II rundzie. Popek padł na ziemię i zakrywał się rękami, podczas gdy bośniacki bokser okładał go pięściami. Wielkie nadzieje wobec zawodnika natychmiast zostały zweryfikowane podczas dzisiejszej rozgrywki w Londynie. Sam, jeszcze nie skomentował sytuacji. Czy w związku z porażką, którą poniósł zdecyduje się na zakończenie kariery? Ogromna część fanów MMA w Polsce nie majednak wątpliwości - ich zdaniem muzyk powinien zakończyć swoją sportową karierę. Natychmiast po przegranej walce w sieci zaczęło się pojawiać mnóstwo komentarzy rozgoryczonych widzów gali.

Nastroje przed walką

Popek podczas jednego z wywiadów przyznał, że walka z Junem jest dla niego kluczowa. Po ostatniej, przegranej walce z Tomaszem Oświecińskim raper chciał wrócić do gry. Przed walką z Junem mówił o wielkich nadziejach, jakie wiąże ze starciem w Londynie. - Mam nadzieję, że wygram. Trochę szczęścia i ta walka jest w kieszeni. Trzymam sam za siebie kciuki. Mam agresywny styl i zawsze idę do przodu, by walkę skończyć jak najszybciej - mówił Popek przed walką. Przed końcem pierwszej rundy Popek zadał porządny cios przeciwnikowi. Wyglądało to tak, jak gdyby miał wygraną w kieszeni. Podczas drugiej rundy został jednak znokautowany. Zakrywał się rękami, leżąc na deskach. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczny apel Mariusza Pudzianowskiego. Zamieścił go tuż przed galą KSW
  2. Gorąco przed KSW44! Oświeciński poniżony przed publicznością
  3. Michał Szpak przegrał z nim w show TVN. Mimo wygranej, wrócił na ulicę
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News