Popek błaga o pomoc. Jest bardzo źle, lekarze są bezradni

Popek błaga o pomoc. Jest bardzo źle, lekarze są bezradni Źródło: fot. Iinstagram.com/popek_oficjalnie

Krakowski raper i celebryta Paweł Popek Mikołajuw trafił wczoraj do szpitala. Artysta poinformował o fanów o swoim stanie zdrowia za pomocą mediów społecznościowych. Dalsze występy muzyka w "Tańcu z gwiazdami" stanęły pod znakiem zapytania.

Popek zrobił furorę na scenie krajowej hip-hop, na długo za nim ukrywał się w Wielkiej Brytanii i uczestniczył w tańcu z gwiazdami, choć faktycznie szczyt jego sławy przypada na okres między końcem emigracji a powrotem do ojczyzny. Ponowne koncertowanie w Polsce i ekscentryczne zachowanie związane z tatuowaniem oczu i skaryfikacjami, a także mało cenzuralną muzyką zwróciły uwagę mediów. Dziś Popek jest uważany za celebrytę głównego nurtu, chociaż nie wszystkim się to podoba. Od niedawna muzyk bierze udział w show Polsatu "Taniec z giwazdami". Jego dalsze występy mogą być już jednak niemożliwe, a wszystko z racji stanu jego zdrowia.

Popek ma poważne problemu zdrowotne!

Wczoraj wieczorem Mikołajuw opublikował na Instagramie film, na którym jest widocznie osłabiony i poddawany badaniom lekarskim. Opis posta brzmi bardzo niepokojąco: "Nie jestem pewny, ale to chyba będzie dzisiaj mój ostatni 'taniec z diabłem'". Następnego dnia raper zamieścił następne nagranie, w którym opowiada, co się właściwie stało. Symptomy, które opisał nie pozwalają myśleć pozytywnie. - Właśnie wyszedłem ze szpitala. Powiem wam w skrócie, co się stało. Wczoraj po treningu, na którym robiłem cały czas "góra, dół, góra, dół", gdy wyszedłem, zacząłem się zataczać. Zaczęło mnie znosić na lewo i na prawo. Zwymiotowałem... i tak jest do dzisiaj - powiedział. Paweł Mikołajuw poprosił internautów o pomoc w tejże trudnej sytuacji. Poinformował przy tym, że lekarze nie są w stanie stwierdzić, co mu dolega! - Piszcie jeśli ktoś z was miał coś takiego, no bo lekarze nie wiedzą, co jest grane - mówi poszkodowany raper.Najlepsze newsy dnia:

  1. Co oni ukrywają!? UTAJNIONO przesłuchanie Tuska
  2. Nie 300, 500, a 1000+. Pieniądze od PiS dostanie kolejna grupa
  3. Przewrót w PiS! Duda musi się wycofać z referendum
źródło: Instagram.com/popek_oficjalnie Następny artykuł