Popek nie zwalnia tempa. Celebryta swoją karierę zaczął od muzyki, następnie został youtuberem i zawodnikiem MMA, a ostatnio zapowiedział rozpoczęcie przygody z polityką. Na tym jednak nie koniec. Obecnie „Król Albanii” zainteresował się aktorstwem i niebawem pojawi się w jednym z popularnych polskich seriali. 

Jak informuje se.pl, 39-letni raper wystąpi w serialu „W rytmie serca”, który jest emitowany na antenie Polsatu. Niedawno ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu telewizyjnej serii.

Warunkiem, który postawił przed producentami serialu Popek była gra u boku Barbary Kurdej-Szatan, do której raper ponoć ma szczególną słabość. Aktorka wciela się w główną bohaterkę serialu, Marię Biernacką. Na razie nie wiadomo, co będzie łączyło postać graną przez Popka z bohaterką Kurdej-Szatan, ale ich wspólny wątek zapowiada się ciekawie.

Udział w zdjęciach do serialu nie powinien zakłócić przygotowań Popka do walki z aktorem Tomaszem Oświecińskim, która odbędzie się w ramach KSW 40. Do starcia celebrytów dojdzie już 22 października w Dublinie.

Zdecydowanie więcej czasu ekscentryczny gwiazdor ma na przygotowanie się do walki o głosy wyborców. Popek wystartuje bowiem z listy partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego, jednak jeszcze nie wiadomo o jakie stanowisko będzie się ubiegał. Już teraz można jednak stwierdzić, że „Król Albanii” jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Oczywiście jak na standardy XXI wieku…

Źródło: planeta.fm

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również