Mroczne sekrety rodziny Popka po latach ujrzały światło dzienne. Wiadomo, co stało się z jego rodzicami, straszne

Mroczne sekrety rodziny Popka po latach ujrzały światło dzienne. Wiadomo, co stało się z jego rodzicami, straszne Źródło: YouTube / KrólAlbaniiTV

Popek udzielił wywiadu w zagranicznym serwisie, w którym zdradził, co stało się z jego rodziną. Raper opowiedział o wielu mrocznych historiach oraz o tragedii, która spotkała jego rodziców.

Popek został bohaterem dokumentu o najbardziej szalonych raperach na świecie. W wywiadzie dla zagranicznego portalu opowiedział, co zrobił z usuniętą skórą, mówił o kokainie i alkoholu. Jednak najbardziej mroczna okazała się historia jego rodziny. Fakty dotyczące losu jego rodziców są przerażające.  

Popek najbardziej dzikim raperem świata

Do Warszawy przyjechał dziennikarz amerykańskiego portalu "Vice", który robił dokument "The World's Wildest Rapper" o najbardziej dzikich raperach świata. Popek ugościł go po królewsku i pokazał mu rzeczywistość, w której żyje - świat pełen narkotyków, alkoholu, pieniędzy i kobiet. Mimo że raper w Polsce cieszył się ogromną popularnością, za granicą odkryto go dopiero niedawno. W dokumencie opowiada m.in. o tym, skąd czerpie inspirację do tworzenia.

- Nie inspiruję się nikim. To g**no powstaje po kokainie i alkoholu - opowiada.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 17-minutowym filmie raper zdradził również, jak tatuuje sobie gałki oczne i skaryfikację twarzy bez znieczulenia oraz co zrobił z odciętym kawałkiem skóry - podał go koledze do zjedzenia w postaci "Face Burgera". Oprócz tego przyznał, że był dwa miesiące w śpiączce w wyniku zażycia nadmiernej liczby tabletek zawierających narkotyk.

- Spałem przez 6 miesięcy. Kiedy wyszedłem ze szpitala, powiedziałem sobie "nigdy więcej". Dwie godziny później zrobiłem to samo - wyznaje.

Mroczne sekrety rodziny rapera

Popek, oprócz tego, że opowiadał zaniepokojonemu dziennikarzowi o kradzieżach, handlu narkotykami, rozdwojeniu jaźni, walkach MMA, a nawet występie w "Tańcu z Gwiazdami", zdradził przerażającą historię swojej rodziny. Według relacji rapera, jego matka "uciekła do innego gościa", z kolei ojciec został zamordowany w pokoju hotelowym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Gwiazdor zabrał też dziennikarza na przejażdżkę. Prowadząc samochód przyznał, że nie ma prawa jazdy i ważnych dokumentów. Po spotkaniu reporter przyznał, że na końcu miał go już serdecznie dość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Mało znany nowotwór, którego objawy są niewidoczne. Często bywa za późno
  5. Masowe zwolnienia, pracę straci 80 tys. Polaków. Możesz także i Ty

Źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News