Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Smutny wpis, liczy się każdy gest

Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Smutny wpis, liczy się każdy gest Źródło: Piotr Molecki East News

Krystyna Pawłowicz znana jest z kontrowersyjnych, często obraźliwych postów, które zamieszcza w swoich mediach społecznościowych. Posłanka nie przebiera w słowach i lubi się wdawać w internetowe przepychanki. Tym razem postanowiła jednak pokazać się z innej strony. Opublikowała post, w którym błaga o pomoc.

Krystyna Pawłowicz to postać, która często wzbudza negatywne uczucia wśród internautów. Posty, które publikuje w swoich mediach społecznościowych, nieraz budzą niemałe kontrowersje. Niedawno posłanka znalazła się na celowniku Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który zarzucił jej znieważenie społeczności LGBT na antenie Radia Maryja. Wspomniane wystąpienie obfitowało w mowę nienawiści i tezy przeczące wiedzy naukowej na temat osób homoseksualnych. Ośrodek zdecydował się nawet na złożenie prywatnego aktu oskarżenia. Osoby, które obserwują działalność Krystyny Pawłowicz w internecie, przywykli do mocnych słów i konfliktów. Nic dziwnego, że najnowszy post posłanki wzbudził ogromne zdziwienie.

Pomoc potrzebna od zaraz. Krystyna Pawłowicz opublikowała błagalny post

Krystyna Pawłowicz udostępniła post pewnej mieszkanki Łodzi, która apelowała o pomoc dla mężczyzny spotkanego przed dyskontem zlokalizowanym przy ulicy Grodzińskiego w stolicy województwa łódzkiego. Pan Leszek zbierał na ulicy pieniądze i jedzenie. 60-latek nie jest osobą bezdomną. Niestety, niedawno stracił pracę, na skutek czego wspólnie z niepełnosprawną żoną utrzymuje się z renty wynoszącej 800 złotych. Pieniędzy nie wystarcza na opłacenie podstawowych potrzeb. Łodzianin wręczył kobiecie spotkanej przez Biedronką swoje CV i poprosił o pomoc w poszukiwaniu pracy. Apel elektryka-złotej rączki szybko obiegł internet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz nie pozostała obojętna na los starszego mężczyzny. Korzystając z zasięgów, jakie osiąga jej konto na portalu Twitter, przyłączyła się do poszukiwania zatrudnienia dla pana Leszka. Profil posłanki obserwuje aż 60 tysięcy osób, co z pewnością może okazać się efektywne. Apel o pomoc opublikowany przez Krystynę Pawłowicz wzbudził zdziwienie internautów. Nie spodziewali się tego, że sędzina Sądu Najwyższego zdobędzie się na publiczne błaganie o wsparcie. Smutny wpis zmotywował jednak do hojnych gestów.

Dzisiaj grzeje: 1.Wiele osób do samego końca walczyło o jej życie. Niestety, choroba zebrała nieubłagane żniwo

2. Minister Szumowski podjął nagłą decyzję. Pilna wiadomość

3. 2-letni chłopczyk zmarł po zjedzeniu popularnego owocu. Matka ze łzami w oczach ostrzega innych rodziców

Kobieta, która spotkała pana Leszka, poinformowała, że mężczyźnie udało się znaleźć zatrudnienie w zawodzie. Polacy nie pozostali obojętni na prośbę o pomoc. Łodzianin otrzymał liczne propozycje pracy, także skierowane w stronę syna pana Leszka. Etat z pewnością pomoże mężczyźnie w spłaceniu długów, które przez lata urosły do horrendalnych kwot. Małżeństwo zdecydowało się również na kontakt z prawnikiem, którego zadaniem miałaby być pomoc przy uzyskaniu wyższej grupy inwalidzkiej dla żony łodzianina. Wiązałoby się z podwyższeniem kwoty zasiłku opiekuńczego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakochaną parę poniosło na wieży widokowej. Kamera wszystko nagrała, sprawę bada prokuratura
  2. Kolejna fala zachorowań na COVID-19 w Polsce. Wiemy, czy kibice wejdą na stadiony
  3. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  4. Śmierć przyszła nagle w rodzinie dziennikarza TVP. Był załamany, w mediach zmieścił list
  5. Która kobieta jest prawdziwą mamą chłopca? Ponad 70% ludzi wskazuje źle, wyjątkowo podstępna zagadka
  6. Niebawem ogromna zmiana zasad dla większości Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni
  7. Kierowcy muszą przygotować się na podwyżki, nie ma odwrotu. Opłaty idą w górę, jednak wybranych ominą
  8. Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na leki
  9. Śmiertelny wypadek, droga zablokowana. Tragiczna relacja z kraju

Źródło: Twitter

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News