Reklamówka na płocie nagle się poruszyła. Zajrzeli do środka i zamarli z przerażenia

Reklamówka na płocie nagle się poruszyła. Zajrzeli do środka i zamarli z przerażenia Źródło: Facebook.com irish.spca

Pomoc była potrzebna natychmiast. Przechodnie zauważyli reklamówkę na płocie, myśleli, że to zwykłe śmieci. kiedy się poruszyła, zamarli z przerażenia. Zajrzeli do środka i zrozumieli, że nie ma czasu do stracenia.

Przechodnie zauważyli białą reklamówkę na płocie, kiedy się poruszyła zamarli z przerażenia. Zajrzeli do środka i odkryli porażającą prawdę, natychmiast zdecydowali się wezwać pomoc. Zdjęcia trafiły do sieci, przekazano wstrząsające informacje o tej sprawie.

Pomoc była potrzebna natychmiast

W Donegal w Irlandii przypadkowi przechodnie usłyszeli dziwne dźwięki, dochodzące z pobocza drogi. Kiedy zbliżyli się do odgłosów, zauważyli wiszącą na płocie białą reklamówkę. Zajrzeli do środka i zamarli z przerażenia. Natychmiast zdecydowali się wezwać pomoc.

W reklamówce znajdowały się trzy szczeniaki rasy collie. Przechodnie natychmiast zadzwonili do centrum weterynaryjnego Smyth, a personel ośrodka bez zwłoki przyjechał na miejsce. Psie noworodki były pokaleczone, przestraszone i głodne, wymagały opieki oraz bliskości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W reklamówce znaleziono trzy szczeniaki

Jednym z ratowników, którzy udzielili pomocy szczeniakom był szef kliniki, Alexander Smyth. Mężczyzna zauważył, że torba była pęknięta, dzięki czemu zwierzęta mogły oddychać. To uratowało im życie, w przeciwnym wypadku prawdopodobnie udusiłyby się w plastikowej reklamówce. Weterynarz radzi, by w przypadku znalezienia porzuconych zwierząt, zawsze korzystać z profesjonalnej pomocy, zamiast próbować je samodzielnie ratować.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
2. Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Pewnego ranka zdębiała, gdy wyjrzała przez okno

Jak poinformował The Animal Rescue Site, władze podejrzewają, że osoba, która pozostawiła szczeniaki na płocie, najpierw próbowała wrzucić worek do rzeki. Kiedy ten zahaczył o druty w ogrodzeniu, został tam po prostu pozostawiony.

– Maltretowanie i dopuszczanie do tak niepotrzebnego cierpienia zwierząt jest niedopuszczalne. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o takich przypadkach zachęcamy do kontaktu z władzami. Trzeba to powstrzymać – przekazał Irish Mirror, który poinformował o zdarzeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  2. Sąsiedzi donieśli, że kogut pieje za wcześnie. Emerytowany właściciel został surowo ukarany
  3. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
  4. Widok odbiera mowę. Mamy zdjęcia grobu Andrzeja Leppera w 9. rocznicę jego tragicznej śmierci
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Nagrali reakcję mruczków na śmierć Mufasy z "Króla Lwa". Kotki bardzo przeżywały

Źródło: Newsner

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News