Polacy alarmują o braku sygnału TVP. Prezes Kurski wieszczy spisek opozycji (video)

Polacy alarmują o braku sygnału TVP. Prezes Kurski wieszczy spisek opozycji (video)

Telewizja Polska ma problemy z odbiorem. Zarówno internauci jak i telewidzowie informują stację o braku sygnału. Północ i południe kraju ma pozostawać bez odbioru telewizji publicznej.

Okazuje się, że Telewizja Polska ma problem z odbiorem swojego sygnału. Coraz częściej informują o tym bowiem widzowie publicznego medium. Wcześniej mówili o tym mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego, a teraz okazuje się, że całe południe kraju odcięte jest od sygnału telewizji.

Sygnały o problemach w emisji napływają do medium od soboty. Okazuje się, że województwa południa Polski miały duży problem z odbiorem publicznego medium podczas specjalnego orędzia premier Szydło.

Prezes TVP, Jacek Kurski sugeruje, że nie jest to przypadek i ma związek z aktualną sytuacją w kraju - dał do zrozumienia, że za wszystkim stoją siły związane z opozycją.

 - Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Sprawa wydaje się dziwna i niezrozumiała - powiedział w rozmowie z mediami Kurski.

Ponadto podjęto decyzję, że specjalne orędzie premier Szydło będzie transmitowane na antenie Telewizji Polskiej do skutku, aż wszyscy Polacy je zobaczą.

Warto dodać, że sygnał publicznej telewizji w całym kraju zapewnia amerykańska firma Emitel. Swoich widzów, którzy mają trudności z odbiorem sygnału, TVP prosi o kontakt pod mailem pomoc@itvp.pl.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News