Polskiego posła trochę poniosło. "Wąchał pan klej i zabawiał się z owcą, ludzie mówią, że masz z nią potomstwo"

Polskiego posła trochę poniosło. "Wąchał pan klej i zabawiał się z owcą, ludzie mówią, że masz z nią potomstwo" Źródło: fot. wikimedia - stunip

Media społecznościowe to potężne polityczne narzędzie. Dobrze użyte, mogą okazać się wyjątkowo przydatne w pozyskiwaniu nowych wyborców. Niektórych jednak trochę przerastają. 

Ekspertem od zdobywania elektoratu na twitterze z pewnością nie jest Jacek Protasiewicz - przewodniczący koła poselskiego Europejscy Demokraci, byłī europoseł oraz - do niedawna, bo z partii został wykluczony - członek Platformy Obywatelskiej.

Protasiewicz wdał się na twitterze w pyskówkę z innym użytkownikiem o nicku Karkonosz. Protasiewicz najpierw nazwał go trollem, a potem dodał, że karkonoska ziemia "nosi wielu skurwysynów i tchórzy".

Gdyby na tym skończyły się twitterowe popisy Protasiewicza, to sprawa najpewniej nie zyskałaby takiego rozgłosu. Polityk oburzył się jednak, kiedy Karkonosz zaczął twierdzić, że pili razem alkohol. Wtedy Jacek Protasiewicz stworzył wpis, który stał się już hitem internetu.

- A to wtedy!Gdy Pan najpierw wąchał klej,a potem zabawiał się z owcą?!Coś pamietam!I ludzie w Karkonoszach mówią,ze masz pan z nią potomstwo. - stwierdził poseł na sejm RP.

Po tym wpisie, na polityka spadła fala krytyki ze strony innych użytkowników. Ten wyjaśnił jednak, że seks z owcą był metaforą. Nie wiadomo na razie, czego konkretnie

- Przecież to była metafora! Może nieszczególnie udana,ale jak facet mi pisze ze pił ze mną bruderschaft,a nie pił.To ja mogę,ze kochał owcę - tłumaczył się polityk

źródło: twitter

Następny artykuł