Siarczyste mrozy panujące w naszym kraju dają się coraz mocniej we znaki Polakom. Są, wbrew pozorom, bardzo niebezpieczne. Już niebawem utrudnić mogą nam codzienne czynności.

Sytuacja w Polsce z dnia na dzień robi się coraz bardziej dramatyczna. Dokuczliwe zimno utrudnia normalne funkcjonowanie obywatelom.

Zima daje się we znaki, polskie szkoły będą zamknięte

ZOBACZ TAKŻE: Przegłosowane! Od 1 stycznia 600 zł kary dla dzieci spóźniających się do szkoły

Z powodu potężnych, syberyjskich mrozów, które nawiedziły nasz kraj polskie szkoły będą zamknięte. Tak źle nie było od dawna.

Okazuje się, że Polacy nie mogą poradzić sobie z przejmującym zimnem. Dyrekcja niektórych szkół wyszła naprzeciw tym trudnościom i zwolniła swoich uczniów z obowiązkowych zajęć.

Do tej pory lekcje zostały odwołany w mazurskich szkołach wiejskich w Staświnach, Miłkach oraz Rydzewie. Nie wiadomo, gdzie jeszcze dyrekcja podejmie taką decyzję.

Mróz unieruchamia autokary szkolne

ZOBACZ TAKŻE: Sensacja! PiS wprowadza do szkół przedmiot, którego nikt się nie spodziewał.

Z powodu siarczystego mrozu kierowcy nie są w stanie uruchomić autokarów szkolnych. Pojazdy ugięły się pod naporem zimna i odmówiły posłuszeństwa.

Wielu uczniów i tak nie przychodziło w ostatnim czasie do szkół. Nie tylko z uwagi na problemy z dojazdem, ale też ze względu na sezon chorobowy, w związku z którym wielu uczniów choruje.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Obraz typowego Polaka? Rodacy bezlitośnie wykpiwają swoje przywary [MEMY]

Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!

Źródło: rmf24.pl