Wszystkie oskarżenia oparte na domniemanym złamaniu prawa przez gwiazdy muzyki czy sportu wywołują ogromne kontrowersje wśród opinii publicznej. Zarzuty, które padły jednak wobec bardzo popularnych polskich muzyków, są dla ich sympatyków po prostu szokujące. Według policji mieli oni bowiem… porwać swoją fankę.

Deathmetalowy zespół Decapitated odbywa właśnie trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, podczas której promuje swoją najnowszą płytę. Jego członkowie zostali jednak zatrzymani po koncercie w Kalifornii przez tamtejszą policję i przewiezieni do aresztu. Według funkcjonariuszy 31 sierpnia po występie w Spokane w stanie Waszyngton porwali oni swoją fankę.

Kobieta wniosła oficjalne oskarżenie przeciwko członkom Decapitated 2 września. Mężczyźni czekają obecnie w areszcie na ekstradycję do Spokane, aby tam mogła odbyć się ich sprawa sądowa.

Prawnik zespołu twierdzi jednak, iż muzyków nie czeka wcale kara, gdyż ma on świadków, którzy są w stanie potwierdzić, że kobieta dobrowolnie odwiedziła zespół po koncercie, a później wyszła. Członkowie Decapitated nie potwierdzili na razie oficjalnie żadnych medialnych doniesień na ten temat.

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

...

Zobacz również