Wydawca pikio.pl IBERION SSP. z.o.o.

Polskie służby ZAKAZAŁY o tym informować! Porażające ustalenia

Polskie służby ZAKAZAŁY o tym informować! Porażające ustalenia

Mroczny świat służb specjalnych rządzi się swoimi prawami. Obywatele, a nawet w przeważającej większości ważni politycy, nie wiedzą, co tak naprawdę dzieje się w służbach. Od czasu do czasu pewne - inna sprawa, że nie zawsze prawdziwe - sensacyjne doniesienia docierają do mediów i w konsekwencji do szarego Kowalskiego. Tym razem mamy do czynienia z taką sytuacją w Polsce. 

„Gazeta Polska” twierdzi, że dotarła do dokumentów Służby Wywiadu Wojskowego z pierwszych dni po katastrofie smoleńskiej. Podobno znajdują się tam informacje, które wskazują na to, że wywiad zakazał przekazywania informacji na temat katastrofy tupolewa, bo miałoby to zaszkodzić Rosji i wzmocnić polską opozycję. Co ciekawe, w pierwszych dniach po tragedii smoleńskiej funkcjonariusze Służby Wywiadu Wojskowego mieli pracować bardzo dobrze. Podobno coś się zepsuło 16 kwietnia 2010 roku. Od tego momentu ludzie SWW przebywający w Rosji mieli pisać coś na kształt "kremlowskich biuletynów".

Nie zadzierać z Rosją

Tego dnia - 16 kwietnia 2010 r. - w jednym z raportów Służby Wywiadu Wojskowego miała znaleźć się informacja o tym, że według kierowanej przez premiera Władimira Putina rosyjskiej komisji rządowej wykluczono wybuch i niesprawność samolotu. W raporcie czytamy, że przyczyną tragedii był błąd pilotów tupolewa.
Porażająca jest treść raportu z 18 kwietnia. Ponoć można tam przeczytać, że „w razie uznania rosyjskiej winy dojdzie do politycznej katastrofy o międzynarodowych reperkusjach”, włącznie z konfliktem z Rosją. Samo zaś uznane winy Rosjan groziłoby „podjęciem przez opozycję ataku na rząd Donalda Tuska”.
Następnego dnia z kolei, tym razem w  Warszawie, miał się pojawić raport z informacją o tym, że do polskiego wywiadu zgłosił się rosyjski pilot, który twierdził, że katastrofa to wina Rosjan. Jednak nie to jest najbardziej szokujące. W dokumencie ma paść zdanie, o "zakazie" przekazywania do Polski informacji na temat przyczyn katastrofy.
źródło: wrealu24.pl
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News