Polskie sieciówki oszalały! Luksusowe produkty prawie ZA DARMO

Polskie sieciówki oszalały! Luksusowe produkty prawie ZA DARMO

Tego dnia oczekują wszyscy jak małe dzieci czekające na przyjście świętego Mikołaja. Przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Symbol wolnego rynku, handlu oraz bogactwa jego ofert handlowych. Olbrzymie globalne święto zakupów! 

Black Friday to święto wyprzedaży, które od kilku lat zyskuje popularność również w Polsce. Wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest obchodzony następnego dnia po Święcie Dziękczynienia. W tym dniu mamy możliwość kupienia produktów w znacznie obniżonej cenie. Lista sklepów biorących udział w akcji się nie kończy. Każda galeria handlowa, by zachęcić klientów do zakupów szykują już dziś spore zniżki, m.in Triumph, Gatta, Kazar, drogerie Rossmann

Zalando, ASOS

Dla tych, którzy nie lubią chodzić po sklepach, a jednak wolą robić zakupy w zaciszu swoich czterech ścian proponowane są zakupy przez internet na których nawet dziś znajdziemy dogodne dla nas rabaty. Sklepy internetowe, takie jak Zalando już zaczynają promocję pod sygnaturą czarnego piątku. W ofercie można znaleźć brandy m.in. Adidas, Reebok, Puma czy Guess , które przecenione są nawet do 40%. ASOS wychodzi klientom na przeciw i ogłasza o zniżce 20% na totalnie wszystko. Oszczędzamy również na przesyłce, bo firma dostarcza zakupy za darmo.

Sportowe marki

Firmy sportowe również przygotowały dla swoich nabywców korzystne oferty. New Balance proponuje rabat do - 40%, a Reebook do - 30%. Firma Crocs, co prawda mało jest osób, które je lubią, ale sklep również przygotował niewielką promocję 5% na cały asortyment.

Supermarkety i elektromarkety

Lidl przedstawił już w swojej gazetce promocyjnej produkty, które możemy zakupić tego dnia. Sklep zaplanował przeceny nawet o 70 proc. produktów na  m.in. artykuły gospodarstwa domowego czy elektronikę. Atrakcyjnymi produktami wydają się np. gra Fifa 18, która będzie kosztować 168 zł zamiast 198 zł (wersja PC lub PS3) czy maszyna do szycia za 499 zł warta aż 649 zł. Elektromarket RTV Eurto AGD swoją promocję nazwał "Black Weeks", która obowiązuje przez cały listopad, co tydzień oferują zniżki na produkty w kategorii "tv, audio i video", "AGD" oraz "gry i konsole". Media Expert oferuje promocje obowiązujące na laptopy, telefony, konsole oraz AGD. Zachęcającą ofertą jest promocja na telewizory. Przy zakupie wybranych modeli, drugi telewizor otrzymamy za złotówkę.

Czarny Piątek w Polsce

We wszystkich krajach odbywa się tego samego dnia, czyli w ostatni piątek listopada. W tym roku akcja odbędzie się 24 listopada. Warto pamiętać o pierwszym poniedziałku po szalonym piątku, tzw. Cyber Monday jest to dzień dla tych, którzy nie zdążą się obłowić w ostatni piątek.  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News