Polskie gwiazdy zaszalały na Halloween. Rozpoznasz je?

Polskie gwiazdy zaszalały na Halloween. Rozpoznasz je? Źródło: fot. Instagram/deynn

Tradycja Halloween wkroczyła do Polski na początku lat 90-tych. Przez prawie trzydzieści lat zaraziły się nią nie tylko dzieci, dla których jest to okazja na zdobycie słodyczy, ale także dorośli, lubujący się w przebierankach. Fascynatami mrocznej zabawy są także celebryci.

Efektowne stroje i huczne imprezy - tak obchodzi się dziś Halloween, którego początków upatruje się już w starożytności. Święto stało się mocno widocznym elementem światowej popkultury, nie trudno więc zrozumieć, dlaczego jest tak popularne także wśród polskich gwiazd.

Nie do poznania

Za zasłoną przerażających makijaży i strojów skryło się zeszłej nocy wiele osobistości telewizyjnych i internetowych. Część z nich pod wpływem przebrań zmieniła się tak, że trudno je rozpoznać. Wartą największej uwagi metamorfozę przeszła Pani Ekscelencja, która zaszokowała swoich fanów kolorowym makijażem.

Fenomen Halloween

Z roku na rok coraz więcej osób postanawia przyjąć tę anglosaską tradycję, głównie ze względu na jej doskonałe wypromowanie. Wraz z opadnięciem żelaznej kurtyny moda na nie dotarła m.in. do Polski, stając się symbolem westernizacji i amerykańskiego stylu życia, tak pozytywnie ukazanego z tamtejszych filmach. 31 października jest również doskonałą okazją do wypromowania się w mediach społecznościowych. Wystarczy dodać w opisie, umieszczonej w nich publikacji hashtag "Halloween" i możemy cieszyć się sporą rzeszą odbiorców. Metodę oczywiście znają nasi celebryci, a oni takich okazji nie przepuszczą. fot. Instagram/deynn fot. Instagram/paniekscelencja fot. Instagram/katarzynazielinska źródło: Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News