Za GODZINĘ bierze tyle, ile niektórzy w miesiąc. Marek Niedźwiecki ma stawkę, która wgniata w fotel

Za GODZINĘ bierze tyle, ile niektórzy w miesiąc. Marek Niedźwiecki ma stawkę, która wgniata w fotel

Portal Gazeta Trybunalska opublikował sumy, jakie za spotkanie biorą polskie gwiazdy. Te kwoty są po prostu kosmiczne, a przoduje w nich Marian Opania.

Do spotkań dochodziło w Miejskiej Bibliotece w Piotrkowie Trybunalskim. Portal opublikował kwoty za spotkania w latach 2015-2018. Wejścia były darmowe. Na potwierdzenie informacji zostały przedstawione faktury i rachunki wystawione przez placówkę.

Ile za spotkanie biorą polskie gwiazdy?

Koszta związane z wizytą gwiazd są różne. Rekordzistą jest Marian Opania. Jego honorarium wyniosło aż 8500 złotych. Jest to gigantyczna kwota, zwłaszcza jak na krótkie spotkanie z mieszkańcami. Dalej mamy Wiktora Zborowskiego, Marka Niedźwieckiego, Magdalenę Różdżkę i Krzysztofa Wieleckiego. Każde ze spotkań kosztowało placówkę 5000 złotych. Niewiele mniej, bo 4920 złotych wziął Krzysztof Kowalewski. Himalaista Piotr Pustelnik za spotkanie otrzymał 2500 złotych. Około 1000 złotych za wizytę dostali Michał Rusinek, Henryk Gołębiowski i Leon Knabit. Niektóre kwoty, jakich życzą sobie za spotkanie polskie gwiazdy, robią piorunujące wrażenie. Tym bardziej, że wejścia na spotkania były darmowe. Takie wizyty nie trwają zazwyczaj zbyt długo i nie wymagają od uczestników specjalnego wysiłku. Zobacz także:
  1. 500 plus już nie starcza. PiS ma poważne kłopoty
  2. Zaskakująca deklaracja Górniak! Zmieniła orientację seksualną?
  3. Życie Kaczyńskiej stanęło na głowie. Rzuca wszystko dla partnera
źródło: wprost.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu