Polskie gwiazdy masowo wyjeżdżają z kraju. Wszystko przez jeden powód

Polskie gwiazdy masowo wyjeżdżają z kraju. Wszystko przez jeden powód

Wiele polskich celebrytek zdecydowało się w tym samym czasie na wyjazd z ojczyzny. Jest jeden powód. Wiemy dlaczego polskie gwiazdy masowo opuszczają kraj.

Co łączy Olgę Bołądź, Anne Popek, Agnieszkę Hyży, Paulinę Młynarską, czy Annę Muchę? Wspólna decyzja. Te popularne Polki zdecydowały się na wyjazd z Polski.

Polskie gwiazdy masowo wyjechały z kraju

Powód, w związku z którym panie opuściły Polskę jest prozaiczny. Brzydka pogoda w naszym kraju. Gwiazdy zdecydowały się na tropikalne wyjazdy, aby móc nacieszyć się słońcem, które w ojczyźnie ostatnio tak bardzo brakuje. Część z gwiazd postanowiła jedna wrócić na Wielkanoc do Polski. - Słońce, dużo słońca, witamina D i to wszystko do 1,40m #sun dużo słońca i dużo energii instagrames! - pochwaliła się na swoim Instagramie Olga Bołądź, która zamieściła selfie na tle basenu. Anna Popek z kolei zamieściła na Instagramie zdjęcie z koszyczkiem wielkanocnym, w którym znalazły się... tropikalne owoce. Uśmiechnięta gwiazda pozowała na gorącej plaży.

Kąpiel słoneczna przede wszystkim!

Agnieszka Hyży natomiast radośnie pluska się w wodzie, zażywając przy okazji kąpieli słonecznej. - Syrena uchwycona :) piękny początek dnia. Uwielbiam stan: zero makijażu,mokre włosy i cały dzień... na bosaka. Chwilo trwaj! - napisała gwiazda. Paulina Młynarska przy okazji swojej tropikalnej wycieczki postanowiła zareklamować warsztaty z jogi.

Gwiazdy cieszą się słońcem

-  Dzień dobry świecie! Wkrótce będę miała wielką przyjemność ogłosić nowe terminy kobiecych wyjazdów ze mną do Azji na jogę i warsztaty w ramach projektu #miejscemocy w sezonie jesiennym 2018! - napisała Młynarska. Słonecznym anturażem pochwaliła się też Anna Mucha. Gwiazda napawa się słoneczną aura. Przy okazji zamieściła enigmatyczne podziękowania dla pasażerów lotu, który odbyła. - No, to trzeba się podnieść ... W końcu dziś gram w Szczawnie #doroboty #happyending Ps. Bardzo dziękuje pasażerom samolotu, sami wiecie którego, sami wiecie za co - napisała celebrytka.
Proponowane linki:
  1. Młynarska rozpętała gigantyczną burzę przed Wigilią! Brutalny atak na tradycję
  2. Odważne zdjęcie Anny Muchy. "Za***isty tyłeczek!"
  3. Gwiazda TVP przeszła ciężką operację serca. To była ostatnia szansa
polskie gwiazdy Fot. Instagram.com polskie gwiazdy Fot. Instagram.com polskie gwiazdy Fot. Instagram.com polskie gwiazdy Fot. Instagram.com polskie gwiazdy Fot. Instagram.com polskie gwiazdy Fot. Instagram.com Źródło: rozrywka.dziennik.pl Następny artykuł