Jeleniejaja, polski youtuber, który był dotychczas znany z łagodnych ale za to śmiesznych tzw. pranków został pobity podczas kręcenia jednego z nich.

Jeleniejaja opublikował wczoraj na swoim kanale nagranie z nieudanego żartu, na którym widzimy jak z pluszową głową krowy na ręce podchodzi od tył do siedzącego na ławce mężczyzny i stara się go przestraszyć.

Gdy youtuber krzyknął mężczyźnie do ucha, ten odruchowo podskoczył z siedzenia przez co na zmienię upadł tablet/laptop, który trzymał w rękach. Później akcja toczy się już szybko – Youtuber zostaje powalony na ziemię i dostaje parę ciosów.

Reakcje fanów Youtubera są różne jednak przeważają te „potępiające” jego zachowanie. Wielu widzów stwierdziło jednogłośnie, że takie zachowanie było już przesadą i nie można się dziwić mężczyźnie, który zareagował nerwowo i go poturbował.

W wyniku nieudanego żartu Youtuber poza „uszczerbkiem” fizycznym poczuje również uszczerbek w portfelu ponieważ musi zapłacić za zniszczony sprzęt elektroniczny mężczyzny, z którego próbował zażartować.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

...

Zobacz również