Utwór „Przez twe oczy zielone” przysporzył Zenonowi Martyniukowi sławy wykraczającej poza grono fanów disco polo. Gwiazdor cieszy się taką rozpoznawalnością, że spisano już jego biografię. Czas na następny krok. Już niebawem historię Martyniuka będziemy mogli obejrzeć w sfabularyzowanej wersji na dużym ekranie.

Życie gwiazdora disco polo pełne jest zwrotów akcji. Martyniuk ma za sobą tyle doświadczeń, że postanowił je spisać i wydać w formie biografii. „Życie to są chwile” okazuje się jednak nie zaspakajać jego fanów. Najchętniej zobaczyliby oni swojego idola na dużym ekranie.

Mamy dla nich fantastyczną informację. Planowane jest nakręcenie filmu biograficznego o Martyniuku. Informację potwierdza jego menadżer.

Tak, powstanie filmu o Zenku Martyniuki. Na razie nie mogę zdradzić nic więcej. Wszystko jest w fazie negocjacji i ustalania szczegółów – mówił dla „Fakt24.pl” Marek Kwiecień menadżer gwiazdy.

Trudno zgadywać, kogo Martyniuk widziałby w roli reżysera filmu o samym sobie. Nie wiadomo również, czy byłby chętny zagrać w nim główną rolę. Możemy być jednak pewni, że na film o Martyniuku wybiorą się tysiące jego fanów.

Ta wiadomość to prawdziwy hit w świecie polskiego showbiznesu. Zenon Martyniuk jest bowiem ostatnio jednym z najbardziej rozchwytywanych celebrytów w kraju.

...

Zobacz również