Artur Pawłowski to polski pastor mieszkający na co dzień w Kanadzie. Jak mówi duchowny, sytuacja jest tam opłakana. Jego zdaniem ten kraj znajduje się na skraju upadku.

Kanada jawi się na ogół jak państwo bezpieczne i bardzo rozwinięte. Całkiem inaczej widzi ją Artur Pawłowski, pastor pochodzący z Polski. Zdaniem duchownego, ten kraj chyli się ku upadkowi. Do tego doprowadzić ma rozkład społeczny, który państwu zapewnia lewicowy rząd.

Ekipa Justina Trudeau, premiera Kanady, odpowiedzialna jest za bardzo lewicowe zmiany. Pawłowski twierdzi, że zalegalizowanie w Kanadzie zoofilii sprawi, że kraj ten wkrótce przestanie istnieć.

Jeśli chodzi o zoofilię jest tylko jeden warunek, jaki musi spełnić człowiek, który ma na nią ochotę: zgoda zwierzęcia. Ten kraj już nie żyje – mówi Pawłowski.

Oprócz tego ksiądz wylicza jeszcze, że w Kanadzie są inne bardzo kontrowersyjne prawa. Obok zoofilii podaje, prawo do aborcji do 9 miesiąca ciąży i prawo do eutanazji. Jego zdaniem Kanadyjczycy sami zatracili się w kontrowersji i dążą do narodowego samobójstwa.

źródło: telewizjarepublika.pl

...

Zobacz również

Czy husaria nosiła skrzydła? Możesz się zdziwić! Znane fakty historyczne, które nie są prawdą