Polski muzyk zatrzymany za pedofilię. Chciał zwabić 13-letnią dziewczynkę (video)

Polski muzyk zatrzymany za pedofilię. Chciał zwabić 13-letnią dziewczynkę (video) Źródło: źródło: youtube.com

47-letni polski muzyk, Wacław W., został zatrzymany przez policję. Wszytko przez to, że wokalista umawiał się na seks z 13-letnią dziewczynką. Podczas zatrzymania znaleziono przy nim narkotyki.

Do zatrzymania Wacława W. doszło wieczorem w Nowy Rok na warszawskim Śródmieściu, w restauracji na rogu ulic Kruczej i Pięknej. W lokalu tym W. miał spotkać się z 13-latką, którą poznał za pośrednictwem internetu. Wiadomo już, że podczas czatowania, muzyk wysyłał dziewczynce dziecięcą pornografię.

Jak poinformował Robert Szumiata, z Komendy Policji Warszawa Śródmieście, udało się ująć Wacława W., dzięki zgłoszeniu od osoby prywatnej. Co ciekawe, przy muzyku znaleziono także około 2 gramów amfetaminy.

 - Po informacji od osoby prywatnej, 1 stycznia około 18.30 zatrzymaliśmy mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków - komentował Szumiata.

Wacław W. już trafił do aresztu. Czeka go proces w związku z jego pedofilskimi skłonnościami. Warto dodać, że Wacław W. jest liderem bydgoskiej formacji The Ślub. Paradoksalnie, w 2009 roku muzyk nagrał piosenkę pod tytułem... "Pedofil". Poniżej zamieszczamy fragment jej tekstu.

"Obok siedział sobie przyczajony pedofil siedział sobie pedofil przyczajony ale to dowiedziałem się dopiero na godzinę przed nowym targiem, gdzie wysiadałem o dziesiątej dwadzieścia z minutą pedofil, smutno się rozpłakał prawie i żałował że poznał mnie dopiero w tamtej chwili był dla mnie miły... pedofil, który nie wykorzystał chwil nie wywąchał chłopca - samotnego wędrowca"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News