Polski milioner ma nową partnerkę. Jest młodsza o... 45 lat!

Polski milioner ma nową partnerkę. Jest młodsza o... 45 lat!

Kiedy przychodzi miłość, wiek nie gra roli. Dowodem na to jest związek, w którym żyją polski milioner i o 45 lat młodsza od niego modelka. Przedsiębiorca przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, które jak pokazują fotografie w mediach społecznościowych, bardzo podobają się młodej kobiecie.

Kiedyś właściciel Polonii Warszawa, która dziś znajduje się w III lidze, inwestor i budowniczy-celebryta zasłynął z inwestowania w piłkę nożną oraz pociągu do dużo młodszych kobiet. Teraz 71-letni biznesmen spotyka się z 26-letnią modelką. ZOBACZ TAKŻE: Polskie modelki za pieniądze jedzą kał arabskich bogaczy. Internet zbulwersowany po prowokacji Krytycy Wojciechowskiego zwracają uwagę, że jego nowa partnerka jest od niego aż o 45 lat młodsza. Czy różnica wieku nie przeszkadza parze w nowych relacjach? Najwidoczniej nie. Pokazuje to ich wspólne zdjęcie. ZOBACZ TAKŻE: Znana polska modelka pokazała zbyt wiele. Fani są oburzeni: „Idą święta, więc pierożek…”

Jest 45 lat od niego młodsza

Fakt, że Wojciechowski obrał sobie za partnerkę młodszą o kilka dekad Beatę Pruską, nie dziwi. Obecna żona, Laura, z którą najwidoczniej nie ma najlepszego kontaktu, jest starsza od modelki jedynie o pięć lat. ZOBACZ TAKŻE: Kochał go cały świat. Dzisiaj zmarł zapomniany w polskim bloku Pierwszy raz para pokazała się razem publicznie na 25. urodzinach Polsatu. Widok założyciela i prezesa J.W. Construction z Beatą Pruską mocno zadziwił fotoreporterów i media. Do tej pory na podobne imprezy przybywał jedynie z żoną, a ich relacja nie wyglądała na popsutą. ZOBACZ TAKŻE: Makabra! Modelka wystawiła nagi biust i wtedy stało się TO Polski milioner fot. Instagram.com/beata.pruska fot. Instagram.com/beata.pruska Polski milioner fot. Instagram.com/beata.pruska źródło: fakt.pl; Instagram.com/beata.pruska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News