Polski król disco polo bezdomny

Polski król disco polo bezdomny Źródło: youtube.com/AntidotoRecords

Fani disco-polo będą w szoku. Jeden z najpopularniejszych artystów został bezdomny. Historia mężczyzny, którego w przeszłości znała cała Polska, jest przerażająca. Co doprowadziło do aż tak złego stanu artysty?

Disco polo jest gatunkiem muzycznym, który wypromował wiele znakomitych postaci polskiej estrady. Popularność tego rodzaju muzyki od prawie 30 lat jest nieprzemijająca, a gwizdy, które pojawiły się na rynku muzycznym pod koniec lat 80., nadal są popularne. Niestety, ale jeden z artystów, który swego czasu był znany w całej Polsce, obecnie jest bezdomny, Co sprawiło, że mężczyzna, który kiedyś był bardzo popularny, obecnie nie ma gdzie mieszkać?

Gwiazdor disco polo bezdomny. Smutna historia popularnego artysty

Zespół Mister, w którym występował Marek, był jednym z pierwszych, który pojawił się na polskim rynku muzycznym, Artyści, którzy w trakcie swojej kariery wylansowali takie hity jak „AAA 82”, święcił w latach 90. wielkie sukcesy. Wszystko przez kasetę „Przeboje dla Pana Młodego i Panny Młodej”, która była prawdziwym bestsellerem. Koncerty grupy gromadziły tysiące fanów w całej Polsce, a Marek mógł mówić o wielkiej popularności.

Po sukcesie mężczyzna próbował swoich sił w innych, zasłużonych dla gatunku zespołów: Drink Team, Anonimie i Dominie. W tym ostatnim nagrał nawet płytę, a jego piosenki rozbrzmiewały w krajowych radiostacjach.

– Jak robiliśmy teledysk, to puszczaliśmy muzykę z magnetofonu – „jamnika”, a ja dawałem na plan swój samochód. Ten „007 Zgłoś się” Cieślak z nami czasami nagrywał. Był reżyserem. Ja z akordeonem chodziłem. Tu już bym nie grał, bo palce nie te – mówił były gwiazdor disco polo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Upadek wielkiej kariery

Mężczyzna wspominał, że wytwórnie w pewnym momencie walczyły o jego podpis i proponowały wielkie pieniądze za wydawanie płyt.

– Wytwórnie z nas wyciskały wszystko, co tylko mogły. Myśmy sprzedawali im prawa autorskie, a oni nam płacili jednorazowo – przyznał.

Po tym, jak disco dolo przestało być na krótki moment popularne, mężczyzna zdecydował się wyjechać do Stanów Zjednoczonych do pracy. Niestety, ale w Ameryce nie był w stanie powtórzyć swoich muzycznych sukcesów, ani znaleźć pracy, która pozwoliłaby mu na stabilizację. Obecnie były król disco-polo i jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce zamieszkuje Nowy York, gdzie często można spotkać go w jednej z kawiarni sieci Starbucks.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Nagły i nieoczekiwany zwrot w Big Brother! Tuż przed premierą zmienili prowadzącą
  4. Księżna Kate jest przeraźliwie chuda! Wygląda jak cieniutki patyczek
  5. Pavlović nagle zmienia zdanie o Żyle! Wygra Taniec z gwiazdami?

źródło: Najwyższy Czas!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News