Szokujący film o kobietach polskiego Kościoła! Kontrowersyjny reżyser ostro namiesza

Szokujący film o kobietach polskiego Kościoła! Kontrowersyjny reżyser ostro namiesza

Polski Kościół znów stanie się tematem filmu? Po premierze obrazu "Kler" Wojtka Smarzowskiego media żywo komentowały dokonania producentów. Księża odpierali zarzuty, a sam tytuł stał się najchętniej oglądanym w Polsce w 2018 roku. Czy Patryk Vega chce pobić ten rekord?

Polski Kościół zainspirował Patryka Vegę do nakręcenia dokumentu o... zakonnicach. Pomimo wielu kontrowersyjnych filmów, które sygnował swoim nazwiskiem, teraz przyszedł czas na zupełnie inną odsłonę. Nie ma wątpliwości, realizacja tego filmu z pewnością zaskoczy kinomanów.

Co Patryk Vega chciał powiedzieć w nowy filmie? Polski Kościół znowu stał się tematem głośnego scenariusza

Siostry z Broniszewic są wyjątkowe. Pełne humoru i dystansu do siebie. Na co dzień zajmują się rzeczą wyjątkowo trudną. Zakonnice dbają o niepełnosprawnych chłopców, którym stworzyły dom. Patryk Vega dowiedział się o ich zaangażowaniu i postanowił wesprzeć je. Reżyser przekazał sto tysięcy złotych na działalność domu dla niepełnosprawnych, a ponadto postanowił... zrobić film dokumentalny o dokonaniach duchownych. Zakonnice są niestrudzone. Dbają o swoich podopiecznych całą dobę. Starają się, aby chłopcy mieli normalne warunki do rozwoju. Same zebrały pięć milionów złotych na budowę domu, a jego utrzymanie finansują z datków i własnych działań. Opublikowały nawet własny utwór i opublikowały go na YouTubie. Jak przyznają, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a dla chłopców skrzywdzonych przez los są w stanie zrobić absolutnie wszystko!

Czy Patryk Vega jest wierzący?

W wywiadach przyznaje, że ma bliską relację z Bogiem. Chociaż jego obrazy są pełne przemocy i agresji, on sam zdaje się być prywatnie zupełnie inną osobą. Na Instagramie opublikował zdjęcie z siostrami z Broniszewic, namawiając tym samym innych, aby zaangażowali się w pomoc zakonnicom. Tym samym sprawił ogromną radość swoim fanom, którzy w komentarzach komplementują reżysera. - Patryku, jesteś niesamowity - czytamy w komentarzu. - Mus pokazać światu co robią w pokorze i cichości swoich serc!Dokument konieczny. Robisz pan dobrą robotę - czytamy dalej. - Masz nie tylko ogromny talent, ale i wielkie serce - pisze wzruszony internauta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak się okazuje polski Kościół ma rozmaite odcienie. Jedno z najpiękniejszych działań - pomaganie - postanowił uwiecznić w filmie dokumentalnym Patryk Vega. Nie wiadomo jeszcze, kiedy obraz będzie miał swoją premierę. Polski Kościół Instagram/Patryk VegaZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje. Znaliśmy go z Pitbulla, TVN, Skazanego na bluesa, Polsatu, Barw Szczęścia i wielu innych...
  2. Torbicka wypowiedziała się na temat Kleru. Nie tego się spodziewaliśmy
  3. Kler to przy tym bajka dla dzieci. Polacy tworzą demoniczny świat księży
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Sprawdź, kto ma diabła za skórą
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News