NIESAMOWITE! Polski kierowca bohaterem narodowym na Słowacji
Marcin Owczarek - 21 Grudnia 2018

NIESAMOWITE! Polski kierowca bohaterem narodowym na Słowacji

Polski kierowca okazał się bohaterem narodowym w sąsiedniej Słowacji. To niesamowite, czego dokonał ten człowiek. Wielu znajdowało się tuż obok, a nikt nie chciał pomóc w potrzebie. Polak został bohaterem, kiedy było potrzeba wykazać się odwagą.

Polski kierowca znany będzie niebawem na całym świecie. Nasi rodacy uchodzą za solidnych, którzy starają się zawsze dowieść towary na czas, a przeciwności losu im nie straszne, gdyż doskonale sobie z nimi radzą. Najlepszym dowodem na to jest fakt, iż większość firm transportowych w Europie zatrudnia naszych rodaków do rozwożenia przeróżnych towarów, od świeżych bułek, wędlin itd. aż po materiały wybuchowe i łatwopalne. Są jednak tacy, którzy uważają kierowców za niepotrzebnych i obrażają ich na różne sposoby. Niestety i wśród nich są ludzie, którzy znaleźli prawo jazdy w paczce chrupek. Tacy jeżdżą bardzo niebezpiecznie, brawurowo i są złośliwi w stosunku do innych kierowców. Często uważają się za panów drogi i potrafią zablokować, któryś pas, aby inni nie mogli jechać.

Kobieta zobaczyła dym spod maski

Ten, o którym mowa, jest przykładem odpowiedniego człowieka na odpowiednim stanowisku. Polski kierowca zachował się, jak na Polaka przystało i pomógł innym w potrzebie. Do wydarzenia doszło na Słowacji. Pewna kobieta poruszała się swoim autem do Bratysławy. Jadąc, zauważyła, że spod maski jej samochodu wydostaje się dym. Zatrzymała się na poboczu, aby zobaczyć, co się stało. Z niewiadomych powodów zaczął palić się silnik.

Polski kierowca bohaterem

Gęsty czarny dym było widać z daleka. Nikt z przejeżdżających nie reagował na to, aż nagle znalazł się nasz Polak, który nadjechał czerwonym DAF-em. Jacek, bo tak mu na imię, szybko wyskoczył z kabiny i zdusił płomienie gaśnicą. Uratował również cztery psy, które znajdowały się w płonącym aucie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Kobieta była w takim szoku, że nawet nie zdążyła podziękować mężczyźnie, który wsiadł do ciężarówki i odjechał. Na swoim Facebooku poinformowała, iż chce go odnaleźć i podziękować za to, co zrobił dla niej i czwórki zwierzaków. Minęło kilka dni i udało się odnaleźć bohatera. Wydarzenie to nabrało wielkiego rozgłosu na Słowacji. Polski kierowca został jednogłośnie okrzyknięty przez Internautów bohaterem narodowym. Odważył się na coś, na co żaden inny przejeżdżający się nie zdobył. To ogromny powód do dumy dla nas, oby było więcej takich osób.polski kierowca Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Szelągowska: Syn gwiazdy ma innego ojca!
  2. Są świąteczne życzenia dla Kaczyńskiego. Prezes opluje kota barszczem, kiedy je przeczyta
  3. W Koglu-Moglu podbił serca Polaków. Tajemnica jego śmierci przeraża
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News