Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dzisiaj jego wygląd wprawia w osłupienie

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dzisiaj jego wygląd wprawia w osłupienie Źródło: VHS RECORDS/YouTube

"Polski hydraulik" takim mianem został nazwany przystojny mężczyzna, który wziął udział w reklamie. Ciężko w to uwierzyć, ale od jej emisji minęło już 15 lat. Pamiętacie go jeszcze? Hydraulik niedawno dał o sobie znać w mediach społecznościowych, wiele osób zwróciło uwagę na jego wprawiający w osłupienie wygląd.

"Polski hydraulik" zyskał ogromną popularność w 2005 roku. Jego twarz, a także ciało, stały się niebywale rozpoznawalne w Polsce i za granicą. Po wielkiej fali uznania i podziwów zniknął z mediów. Co dziś się dzieje z Piotrem Adamskim? I przede wszystkim, jak te piętnaście lat wpłynęło na jego wygląd?

"Polski hydraulik" fenomen światowej sławy 

Był rok 2005, Piotr Adamski w tym czasie pochłonięty był pracą w modelingu. Właśnie 15 lat temu zyskał największą sławę, gdy Polska Organizacja Turystyczna zaangażowała go do pracy w kampanii reklamowej. "Polski hydraulik" pojawił się na plakatach, jakie zamieszczono na stronie Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej z napisem w języku francuskim "Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie". Kampania z jego udziałem miała zachęcić francuzów do odwiedzania Polski. Dzięki ogromnej sławie Piotr Adamski został zaproszony do udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Niestety, odpadł już w pierwszym odcinku, po czym całkowicie wycofał się z show-biznesu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czym dziś zajmuje się "polski hydraulik"?

Dziś Piotr Adamski ma 36 lat i porzucił modeling na rzecz pracy w branży finansowej. O swojej nowej ścieżce kariery rozmawiał przed rokiem z dziennikarzami portalu natemat.pl. 

- Zajmuję się finansami. Wcześniej było to pośrednictwo kredytowe przy kredytach hipotecznych, teraz wszelkie kredyty - gotówkowe, leasingi, firmowe, hipoteczne. Zaczynałem od doradcy, który dopiero się uczy. W 2006 roku założyłem swoją działalność. Szybko zobaczyłem, że to mi się podoba. Ja to naprawdę lubię (...) Nie jestem osobą nastawioną na tzw. fame. Nie mam Instagrama, nie prowadzę żadnego profilu. Nie brakuje mi dawnego życia - wyznał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Co do posiadania Instagrama, to przez rok wiele się zmieniło. Piotr Adamski powrócił do mediów społecznościowych. Jego obserwujący mają szansę oglądać najnowsze sesje, w których wziął udział. Przez piętnaście lat zmienił się niemalże nie do poznania. Internauci są zdania, że czas idealnie wypłynął na Adamskiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: "Trzeba się w pas kłaniać ojcu Rydzykowi"
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Kiedy solisz rosół - na początku czy pod koniec gotowania? W zależności od odpowiedzi smak zupy może się diametralnie zmienić

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News