Polski dziennikarz w krytycznym stanie! Strzelił mu w głowę
Marcin Owczarek - 13 Grudnia 2018

Polski dziennikarz w krytycznym stanie! Strzelił mu w głowę

Dziennikarz jest w okropnym stanie. Był nie w tym miejscu, co trzeba i zdarzyła się ogromna tragedia. Strzelili mu w głowę i teraz walczą o jego życie. Cała Polska trzyma za niego kciuki i jest duchem z jego rodziną.

Dziennikarz walczy o życie. Cały kraj żyje w napięciu, co z naszym rodakiem. Został postrzelony przez zamachowca w głowę. Jego stan jest naprawdę krytyczny i nie wiadomo, czy z tego wyjdzie. We wtorek we francuskim Strasburgu doszło do zamachu. Dawno nie byliśmy świadkami takiego okropnego wydarzenia w Europie. Już myślano, że najgorsze za nami i okres, kiedy radykalni islamiści zabijali, minął. Niestety, to wydarzyło się ponownie. Do strzelaniny doszło na świątecznym jarmarku w pobliżu placu Kleber. Napastnik wtopił się w tłum, a później zaczął do niego strzelać. MSW Francji poinformowało, że w zamachu zginęły 3 osoby, a 12 jest rannych. Poszukiwany mężczyzna zdołał zbiec z miejsca strzelaniny. Poinformowano, że mają jego wizerunek i go upubliczniono. To 29-latek, który miał już wcześniej styczność z radykalnym Islamem. Napastnik znalazł się na liście potencjalnych zagrożeń. Pochodzi ze Strasburga i został postrzelony, jednak uciekł. Szuka go ponad 350 funkcjonariuszy. Na razie nie są znane jego motywy, ale prokuratura nie wyklucza, że mógł to być atak terrorystyczny nacechowany religią.

Dziennikarz z Polski w ciężkim stanie

Polskie MSZ podało, że wśród rannych jest Polak z Katowic. Jego rodzina została już objęta opieką i lekarze dbają o to, żeby doszedł do siebie. Niestety, ale jest w stanie krytycznym, został postrzelony w głowę i specjaliści robią wszystko, co w ich mocy, by Polak przeżył. O informacji poinformował również jeden z polskich dziennikarzy Michał Tyszkiewicz. Na swoim Twitterze napisał: - Wczoraj wieczorem był zamach - strzelanina w Strasburgu. Wśród rannych jest Polak. To 31-letni Bartek, dziennikarz, dobry, życzliwy człowiek. Często odwiedzał w Ełku rodzinę. Stan jego jest krytyczny, został postrzelony w głowę. W modlitwie jest siła, proszę o szturm do nieba! - napisał Tyszkiewicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej
Również jeden z jego znajomych dla "Dziennika Zachodniego" wypowiedział się w sprawie jego stanu zdrowia: - Bartek oddycha. Lekarze nie orzekli o śmierci mózgu, chociaż wcześniej takie informacje się pojawiały. Znajomi dzisiaj około godz. 18 spotykają się na wspólnej mszy - mówił znajomy postrzelonego dziennikarza. Polacy modlą się za zdrowie Bartosza i przekazują ciepłe słowa jego rodzinie. Wierzą, że wyjdzie z tego i wróci do Polski cały i zdrowy. O stanie jego zdrowia będziemy informować w miarę napływy kolejnych wiadomości.dziennikarz Screen TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje szanowany polski polityk. Wyjątkowo zapisał się w historii naszego kraju
  2. Kim jest nowy Rzecznik Praw Dziecka? Ukończył prawo kanoniczne, chce kar dla 10-latków
  3. Wywiad z Agnieszką Chylińską wstrząsnął całą Polską! Przerażające wyznanie
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News