Kto powiedział, że duchowni nie potrafią się bawić? Polski arcybiskup pokazał, że potrafi ruszać się lepiej niż niejeden student. Zobaczcie sami! 

Od czwartku do niedzieli do Częstochowy licznie przybyła młodzież na IV Kongres Nowej Ewangelizacji. Podczas sobotniego koncertu wydarzyło się coś, co zaskoczyło wszystkich uczestników wydarzenia!

ZOBACZ TAKŻE: To NIE potężny gej! Muskularny ksiądz Artur podbija sieć

Duchowni też potrafią się bawić

Pewnie niewielu z nas miało okazję przyglądać się tańczącemu arcybiskupowi. Duchowni, zwłaszcza wysokiej rangi, kojarzą nam się zazwyczaj z powagą, spokojem i pełnym opanowaniem. Ale jak widać to tylko doskonałe pozory!

Duchowni potrafią dobrze bawić się z młodzieżą i udowodnił to arcybiskup Ryszard, który jest głównym bohaterem krótkiej relacji z Kongresu, udostępnionej w serwisie youtube.com.

Arcybiskup zrobił furorę

Do soboty IV Kongres Nowej Ewangelizacji upływał raczej spokojnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Sobota była dla uczestników dniem wyjątkowym, ponieważ właśnie tego dnia odbył się koncert  „Sąsiedzi”, który wraz z prowadzącymi Markiem i Tymkiem Filarami rozgrzał wszystkich zebranych. Dosłownie wszystkich!

ZOBACZ TAKŻE: Polski ksiądz okradziony! Stracił MILIONY

Profeto.pl opublikowało film w serwisie youtube.com, na którym widać, jak świetnie podczas koncertu bawił się arcybiskup Ryszard. Wymowna nazwa filmu „Nowy taniec – TANIEC RYSIA (arcybiskupa), pozostawia wiele do życzenia, ale z pewnością nikt nie zarzuci duchownemu, że nie potrafi bawić się „na całego”!

Kongres Nowej Ewangelizacji

Matura czy inicjacja chrześcijańska? Bierzmowanie – między mistagogią a misją – to temat tegorocznego kongresu w Częstochowie, który odbył się w dniach 23-26 października. Podczas jego trwania uczestnicy mieli okazję wziąć udział m.in. w „odwrotnej” pielgrzymce, posłuchać świadectwa Jaśka Meli i Kerygmatu, który wygłosił abp Grzegorz Ryś.

ZOBACZ TAKŻE: Afera na cały kraj! Ksiądz ujawnia szokujące szczegóły seksu Magdy Gessler

Źródło: nowaewangelizacja.org

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=Ah6Qo13rNA8

...

Zobacz również

Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

Niesamowite zdjęcia kosmosu [ZOBACZ!]