"Polski ambasador kultury w UK": Imigrant z Bangladeszu? Wynocha z Anglii (video)

"Polski ambasador kultury w UK": Imigrant z Bangladeszu? Wynocha z Anglii (video) Źródło: fot. facebook

W sieci pojawiło się nagranie, na którym jeden z naszych rodaków przebywających w Wielkiej Brytanii przekonuje innych imigrantów, że w przeciwieństwie do niego, nie mają prawa mieszkać na Wyspach. Mężczyzna powołuje się przy tym na historię II wojny światowej.

Dyskusja Polaka, Banglijczyka, Azjatów i Brytyjczyków na temat prawa do przebywania w Wielkiej Brytanii miała miejsce w wagonie metra w jednym z brytyjskich miast. - Mój dziadek walczył za ten kraj. Ty jesteś z Azji? Twój dziadek pewnie zbierał ryż. Nie masz prawa tu być. Musicie ich tolerować, wiem o tym, ale ja nie muszę. Mój dziadek umarł, żeby wygrać wojnę. Czy ich dziadkowie walczyli? Oni nie mają prawa tu być! Są z pieprzonego Bangladeszu - przekonywał swoich rozmówców Polak. Polski imigrant przekonywał również, że Polacy w przeciwieństwie do Azjatów i innych narodowości mieszkających w Wielkiej Brytanii są o wiele "milsi i uprzejmiejsi". Natychmiast po publikacji nagrania Polak został ironicznie okrzyknięty przez internautów "polskim ambasadorem kultury w UK".

What a ignorant racist bast**d! I swear if I was there I would have smashed his face! Share the hell out of this post so people can expose this racist scum Posted by Funny and Crazy Videos on 3 listopada 2015
Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
bh Następny artykuł