Polska zaniemówiła, co się dzieje?! Szydło w Sejmie: ZOSTAJĘ!

Polska zaniemówiła, co się dzieje?! Szydło w Sejmie: ZOSTAJĘ!

Beata Szydło wystąpiła w piątek z samego rana w Sejmie. W swoim przemówieniu zszokowała wszystkich, Polska zaniemówiła. Zaledwie w czwartek wieczorem podano do informacji, że premier złożyła rezygnację. Teraz mówi wprost: zostaję.

Była już premier Beata Szydło z samego rana w piątek wystąpiła w Sejmie. Do posłów i posłanek wystosowała zaskakującą deklarację. Okazuje się, że mimo dymisji, którą złożyła w czwartek wieczorem, nie zamierza całkiem zniknąć z areny politycznej. - Świadoma historycznej chwili pozostanę w rządzie, aby budować dobrą zmianę - powiedziała z sejmowej mównicy Beata Szydło. ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE: Szydło odchodzi! PiS podaje nazwisko nowego premiera

Polska zaniemówiła. Nowe stanowisko Szydło

W ten sposób Beata Szydło potwierdziła pogłoski medialne, jakoby miała po dymisji zostać powołana do nowego rządu. Nie wiadomo jeszcze, jakie stanowisko obejmie była premier. Wydaje się jednak, że jej stanowisko powinno być powiązane także z funkcją wicepremiera. ZOBACZ TAKŻE: Totalne zaskoczenie! Oto pierwsza decyzja Morawieckiego W swoim przemówieniu Szydło uzasadniła także, dlaczego doszło do zmiany na stanowisku prezesa Rady Ministrów. Jak podkreśliła, trzema fundamentami rządu PiS są rodzina, bezpieczeństwo i rozwój. I to właśnie na rozwój ma postawić rząd w następnych dwóch latach tej kadencji parlamentu.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News