Polska Włochy mecz na żywo. Gdzie i kiedy transmisja za darmo?

Polska Włochy mecz na żywo. Gdzie i kiedy transmisja za darmo?

Za kilka godzin rozpocznie się mecz Polska Włochy w Lidze Narodów. To nowe rozgrywki międzynarodowe, w których dobry wynik może stać się przepustką do Mistrzostw Europy. 

Dzisiejszy mecz kadry będzie jednocześnie debiutem Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera reprezentacji. Dla biało-czerwonych to nowe otwarcie po kompletnie nieudanym mundialu w Rosji. Jeszcze bardziej będą się chcieli odkuć Włosi. Czterokrotni mistrzowie świata nie przeszli ostatnich eliminacji i mundial oglądali w telewizorach.

Mecz Polska Włochy w telewizji i sieci

Mecz odbędzie się we włoskim mieście Bolonia, na stadionie Renato Dall'Ara. Początek widowiska o godz. 20:45 w TVP Sport. Studio rozpocznie się jednak wcześniej, bo już o godz. 18. Mecz będzie można oglądać w serwisie internetowym przez legalny stream TVP - sport.tvp.pl/transmisje. Formuła Liga Narodów polega na tym, by zwiększyć liczbę meczów o stawkę. Dziś drużyny narodowe rywalizują oficjalnie w eliminacjach i mistrzostwach (kontynentów i świata).

Liga Narodów - o co w niej chodzi?

LN to rozgrywki na czterech poziomach, od ligi A (najwyższy) do D (najniższy). W każdym jest po kilka grup, w których rywalizują reprezentacje. Polska, dzięki wysokiej pozycji w FIFA sprzed mundialu, znalazła się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Będzie rywalizowała w grupie z Włochami i Portugalią. Jest o co walczyć, choć rywale są trudni. Zwycięstwo grupowe w lidze A daje bowiem z automatu awans na Euro 2020. Porażki będą również miały swoje konsekwencje. Ostatnie miejsce w grupie oznacza spadek do niższej klasy, a więc mniejsze szanse na wywalczenie awansu na Euro. Bukmacherzy nie mają wątpliwości kto będzie faworytem meczy Polska-Włochy. W firmie STS za zwycięstwo Włochów kurs wynosi 1,72. Remis szacuje się na 3,6, a wygraną Polski ponad 5. Jednak liczby i notowania nie grają, o czym wyżej klasyfikowane reprezentacje wiedzą doskonale. Zapowiada się, że nie będzie czasu i miejsca na eksperymenty jak w sparingach. Kolejny mecz Polska rozegra 11 października z Portugalią, rewanż z Włochami odbędzie się trzy dni później. Ostatni mecz, z Portugalią, rozegrany zostanie 20 listopada. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]
  2. Największe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]
  3. Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]
Następny artykuł