Na jaw wychodzi jeden z największych skandali międzynarodowych! Jak się okazuje, Niemcy w perfidny i nielegalny sposób trują Polaków.

Na granicy polsko-niemieckiej dochodzi do obrzydliwego procederu, w zwalczanie którego zaangażowana jest polska prokuratura. Nielegalna działalność Niemców przynosi dla nich ogromne oszczędności, a tym samym powiększa zysk niemieckich firm, które trują Polaków.

ZOBACZ TAKŻE: Smutek i płacz. Nie uwierzysz co zrobią teraz Niemcy z naszym martwym żubrem-wędrowniczkiem

Chodzi mianowicie o wywóz śmieci za granicę RFN i wyrzucanie ich w mało oczywistych miejscach zachodniej części RP, rozkładające się śmieci wytwarzają toksyczne związki, których wpływ na zdrowie Polaków jest tragiczny w skutkach.

Największe wysypisko

Miejscem, które najmocniej doświadczyło działalności niemieckich ekoprzestępców, jest gmina Czerniejewo koło Poznania. Tam także przyłapano jednego z nich na gorącym uczynku. Niemiecki kierowca pozbywał się właśnie starych materaców, części samochodowych i plastikowych butelek, gdy zatrzymali go urzędnicy. Wszystko wydarzyło się na terenie starego dworca.

Jak podaje DW nie jest to jedyna tak duże składowisko niemieckich śmieci. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w tym tylko roku zanotował aż 8 podobnych przypadków. Wszystko odbywa się pomimo zwiększonej aktywności Straży Granicznej i celników. Nie wiadomo, ile śmieci trafiło do Polski od początku procederu.

Ryzyko się opłaca

Za nielegalne wyrzucanie śmieci grozi grzywna w wysokości 80 tys. euro oraz do 8 lat więzienia. Nie straszne jest to jednak zdesperowanym przestępcom, którzy zrobią wszystko by zaoszczędzić i zarobić kosztem wspaniałej polskiej natury. Wszystko dzieje się z powodu wysokich cen deponowania śmieci u naszych zachodnich sąsiadów.

ZOBACZ TAKŻE: Szok we Francji! Macron utonął w śmieciach i jajkach

źródło: wprost.pl

Gdzie kobiety zarabiają więcej w porównaniu z facetami: w Polsce czy w Niemczech? TOTALNE zaskoczenie!

10 dowodów na istnienie UFO

...

Zobacz również