Wstyd! Joanna Krupa wyłudza od męża fortunę za brak seksu
Wiadomości Pikio - 26 Kwietnia 2017

Wstyd! Joanna Krupa wyłudza od męża fortunę za brak seksu

Ciesząca się niemałą sławą w Polsce i za granicą modelka Joanna Krupa się rozwodzi. Supermodelka ma już dosyć związku ze swoim dotychczasowym partnerem, Romainem Zago. Według Krupy mocno poróżniło ją z mężem odmienne spojrzenie na seks. Modelka mówi, że mogła nie wychodzić z łóżka. Niestety, jej partner nie był nigdy tak ochoczy.

Krupa i Zago już są w separacji. Ich małżeństwo jest na ostatniej prostej i niebawem czeka ich szybki rozwód i podział majątku. Jest się o co bić, bo do rozdzielenia jest majątek wart ponad 60 mln złotych. Krupa ma jednak szansę zgarnąć znaczną jego część, a wszystko przez zapis o obowiązkach seksualnych jej męża, z których miał się nie spisywać. - Nie uprawiam często seksu. Mąż i ja inaczej się na to zapatrujemy. On nie chce tak często, jakbym ja chciała. Chciałabym więcej razy dziennie. Romain niestety jest zajęty pracą, jest zestresowany. Tak mamy od samego początku naszego związku. Każdy myśli, że my 24 godziny na dobę, jak te zajączki. A tu nic. Od samego początku - mówi Krupa. Dokument dotyczący seksu pary dołączony do intercyzy to niesamowity atut w rękach modelki. Jeżeli ta zdoła udowodnić, że mąż nie wywiązywał się z obowiązkowych 3 stosunków w tygodniu, otrzyma znacznie większe pieniądze od Zago. Zdaniem adwokata z Chicago, Wojtka Króla, jeśli taki dokument naprawdę istnieje, Krupa może liczyć na korzystny dla niej podział bogactw małżeństwa. - Duża część majątku jest majątkiem małżeńskim i podchodzi pod podział. Czasem nawet można użyć w sądzie klauzuli personalnej, czyli tej o seksie, jeśli takowa była i podczas negocjacji rozwodowych, żeby do podziału było jak najwięcej pieniędzy - mówi Król.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News