Cała Polska śmieje się z Dudy! Totalna kompromitacja prezydenta

Cała Polska śmieje się z Dudy! Totalna kompromitacja prezydenta Źródło: fot. youtube.com/Prezydent.pl

Andrzej Duda cieszy się względnie wysokim poparciem i ogromną popularnością wśród twórców internetowych memów. Warto wspomnieć, że o tzw. cenzodudach powstała nawet praca naukowa. Obecny prezydent nie popełnia również tylu wpadek, co jego poprzednik. Zdarzają mu się jednak błędy i to niestety tak rażące, jak ten wczorajszy.

13 czerwca w Mińsku Mazowieckim odbyły się huczne uroczystości z okazji święta Żandarmerii Wojskowej. Na miejscu zjawili się najwyżsi przedstawiciele władz Rzeczypospolitej Polskiej, prezydent Andrzej Duda i szef Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak. Miasto jest ważnym miejscem dla Sił Zbrojnych. To tam znajduje się baza 23 Baza Lotnictwa Taktycznego, a swoją siedzibę ma również wiele innych związków taktycznych. Podczas obchodu święta ŻW doszło również do zatrważającej wpadki ze strony prezydenta i organizatorów jego wizyty w Mińsku Mazowieckim. Dziś z głowy państwa śmieje się cała Polska.

Andrzej Duda powitał nieobecnego

Uroczystość nie mogła obejść się bez przemówienia prezydenta RP. Andrzej Duda tradycyjnie powitał zebranych gości. Wymieniając kolejne osoby, głowa państwa popełniła jedną z największych wpadek w historii. Prezydent przywitał burmistrza Mińska Mazowieckiego, który jak się później okazało, był nieobecny, ponieważ nie został nawet zaproszony. Oprócz Marcina Jakubowskiego Duda przywitał również innych, niezaproszonych członków władz miejskich. - Szanowni panowie starostowie, szanowny panie burmistrzu, szanowni panowie radni, wszyscy przybyli dostojni goście - powiedział. Prawdopodobne jest, że jako wybrany z ramienia Platformy Obywatelskiej polityk, nie został po prostu zaproszony. Niezależnie od przyczyny, osoby z otoczenia i doradcy Andrzeja Dudy oraz sam prezydent wykazali się straszliwą niedbałością. Z wpadki Dudy śmieje się dziś cała Polska, gdyż wpisuje się w atmosferę improwizowania i niedociągnięć ze strony Zjednoczonej Prawicy, która trwa od samego początku jej rządów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dzika furia w PiS, międzynarodowa kompromitacja. Generał zdradził sekret Macierewicza
  2. Widzowie w szoku! TVP rezygnuje z uwielbianego kanału
  3. Przebadali wierzących i ateistów. Naukowcy: Jedna z tych grup żyje DUŻO dłużej
źródło: polityczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News