Polska Senegal online - gdzie obejrzeć pierwszy mecz naszej reprezentacji?

Polska Senegal online - gdzie obejrzeć pierwszy mecz naszej reprezentacji? Źródło: Fot. Instagram/Polski Związek Piłki Nożnej

Mecz Polska - Senegal już dziś wywołuje gigantyczne emocje wśród krajowych kibiców. Każdy sympatyk piłki nożnej nie może już bowiem doczekać się pierwszego spotkania polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Gdzie będzie je można zobaczyć na żywo? Na jakiej platformie fani znajdą starcie Polska Senegal online?

Według rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) na dzień 7 czerwca 2018 roku Polska znajduje się na ósmym miejscu. Senegal tym czasem odnaleźć można w drugiej dziesiątce, na dwudziestej siódmej pozycji. Teoretycznie jest więc dużo słabszym przeciwnikiem, na co wskazują także bukmacherzy.

Ważny test Polaków

Mecz między tymi drużynami otworzy serię spotkań polskiej kadry podczas trwających już Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Później Polacy zmierzą się także z Kolumbią (24 czerwca, godzina 20:00) oraz Japonią (28 czerwca, godzina 16:00). Na razie zarówno kibice, jak i piłkarze skupiają się jednak przede wszystkim na starciu z Senegalem. Mecz zaplanowany jest na 19 czerwca, na godzinę 17:00. Gdzie kibice będą mogli obejrzeć to spotkanie online? Która platforma internetowa udostępni je dla wszystkich zainteresowanych kibiców?

Stacie Polska Senegal online - gdzie obejrzeć?

Mecz będzie można znaleźć na oficjalnym streamie Telewizji Polskiej. Poza tym zostanie on pokazany przez sport.tvp.pl oraz w autoryzowanej aplikacji witryny. Jak poinformowali przedstawiciele Telewizji Polskiej, wybrano już nawet komentatorów, którzy wspólnie będą towarzyszyli kibicom w piłkarskich emocjach. Tym razem chodzi o niezwykle lubianych przez widzów Macieja Iwańskiego oraz Piotra Izaka Skowyrskiego. My także będziemy oczywiście informowali o wyniku spotkania oraz najważniejszych związanych z nim wydarzeniach. Zapraszamy więc do częstego odświeżania strony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. To nie jest żart! Najpopularniejsza celebrytka TVN będzie komentatorką mundial
  2. Partner Przybylskiej nie ma szczęścia. Była dziewczyna ZMIAŻDŻYŁA go publicznie
  3. Cyrk z ośmiorniczkami to przy tym nic! PiS doprowadził do furii większość Polaków
  4. Międzynarodowy skandal. Ważny polityk poniżył Kaczyńskiego, chcą go zamknąć
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu