Reprezentacja polski jest WŚCIEKŁA na Dudę! Okrutnie ich potraktował

Reprezentacja polski jest WŚCIEKŁA na Dudę! Okrutnie ich potraktował Źródło: fot. youtube.com/TVP Sport

Reprezentacja Polski w piłkę nożną musi przygotować się na głęboką reformę. Po porażce w Rosji nasi zawodnicy przechodzą przez bardzo ciężkie chwile. Ulgi w nawałnicy krytyki i pretensji nie dał im nawet prezydent Andrzej Duda.

Ekipa Adama Nawałki wyjeżdżała na mundial 2018 roku z wielkimi nadziejami. Nasi piłkarze po doskonałym występie na Euro 2016 i zwycięstwie w grupie eliminacyjnej do mistrzostw świata, mieli wyjść przynajmniej z grupy, czego nie zrobili od lat 80. Niestety elita polskich piłkarzy zajęła ostatnie miejsce w grupie H z tylko jednym, nic nieznaczącym zwycięstwem nad awansującą Japonią. Panowie najpierw przegrali 1:2 z Senegalem, a następnie aż 0:3 z Kolumbią. Reprezentacja Polski wraca więc do kraju, nie osiągnąwszy niczego, będąc powodem chyba największego piłkarskiego zawodu ostatnich lat. Przed turniejem drużyna narodowa została przyjęta przez najwyższych urzędników państwowych, od których otrzymała oficjalne wsparcie i zainteresowanie. Zupełnie inaczej dzieje się teraz, po zaledwie kilku tygodniach.

Reprezentacja Polski popadła w prezydencką niełaskę

Pod koniec maja kadrowicze odwiedzili prezydenta Andrzeja Dudę w jego rezydencji na Helu. Doszło wówczas do uroczystego spotkania, na którym głowa państwa przekazała piłkarzom serdeczne życzenia oraz otrzymała od nich kadrową koszulkę ze swoim nazwiskiem. - Dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Cieszę się, że macie to zgrupowanie przed mundialem. Ostatnie szlify. Widzę lekkie napięcie na twarzach, wyobrażam sobie, że to moment specyficzny. Chciałem się spotkać z panami jeszcze po to, żeby powiedzieć, że jak zawsze trzymam kciuki. Jak zawsze możecie być pewni, że jestem z panami. Wy będziecie walczyć na boisku, a my walczyć z emocjami różnego rodzaju. Wszyscy na was bardzo liczą, ale zdaję sobie sprawę, że to jest sport. W sporcie bywa różnie, nie raz murowani faworyci nie są w stanie podołać, a ci, którym się nie dawało szans, robią świetne wynik - mówił wtedy Andrzej Duda. Sukcesów reprezentacja Polski nie odniosła jednak żadnych. Dziś kadry nie chcą przyjąć ani niedawno entuzjastyczny prezydent, ani premier, który w Arłamowie obserwował jeden z ostatnich treningów przed wylotem do Soczi. Dziennikarze "Faktu" zapytali nawet w Kancelarii Prezydenta, czy w najbliższej przyszłości piłkarze zjawią się w Pałacu Prezydenckim. Odpowiedź była krótka i negatywna. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Minister PiS wpadł w FURIĘ w telewizji! Pokazał wulgarny gest
  2. Szarpanina na marszu w dużym, polskim mieście. Policja użyła siły, poleciały jaja
  3. B. premier dostanie SZAŁU. Jego wnuczka przyjaźni się z Godlewskimi
źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News