Polska polityk ciężko chora. Jest z nią źle, musi się wycofać

Polska polityk ciężko chora. Jest z nią źle, musi się wycofać

Czasem politycy w ferworze walki za własne poglądy i natłoku pracy zapominają o sobie. Tak było i w tym przypadku. Lidia Staroń jest ciężko chora - z uwagi na stan zdrowia jest zmuszona wycofać się z polityki.

Senator Lidia Staroń zawsze aktywnie angażowała się w życie polityczne i społeczne w naszym kraju. Teraz okazuje się, że będzie zmuszona znacząco zmienić priorytety, z uwagi na swój zły stan zdrowia. Łatwo zapomnieć jak istotne jest zdrowie i nadwyrężać je do momentu, w którym jest naprawdę źle. Dopiero wtedy człowiek przypomina sobie co tak naprawdę jest najważniejsze.

Lidia Staroń musi wreszcie o siebie zadbać

Od lat walczę o Wasze sprawy, o normalność, o lepsze prawo, walczę o to, żeby nikt nie żerował na krzywdzie innych. (...) Niestety codzienna walka z bezprawiem, układami, krzywdzącymi zwykłych obywateli decyzjami urzędników doprowadziły do tego, że nie zdążyłam zadbać o siebie, że czeka mnie teraz najtrudniejsza walka w moim życiu – walka o własne zdrowie... W związku z tym na krótki czas będę musiała zmienić swoje priorytety i skupić całe siły na mojej walce... mając jednocześnie nadzieję, że już wkrótce pełna nowych sił i energii będę mogła wrócić do wszystkich już rozpoczętych spraw, a także pochylić się nad setkami nowych, które czekają w kolejce… W związku z tym proszę Państwa o zrozumienie, wyrozumiałość, a przede wszystkim duchowe wsparcie… – napisała na Facebooku polityk. Niestety, polityk nie zdradziła co tak naprawdę jej dolega. Dodała jedynie, że wszyscy potrzebujący pomocy dalej mogą zwracać się do jej współpracowników, którzy będą w czasie jej przerwy dostępni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Atak na polski konsulat. Żydzi zamazali ściany czymś strasznym
  2. Tajemnicza śmierć Polki w hotelu. Druga Magda Żuk?
  3. Wielka Brytania: trzy Polki nie żyją, to nie koniec koszmaru
Źródło: wprost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News