Błaszczak szaleje! Wielka SEKS-AFERA właśnie rozsadziła służby

Błaszczak szaleje! Wielka SEKS-AFERA właśnie rozsadziła służby

Takiej afery w polskiej policji nie było od lat. Możemy śmiało zakładać, że doprowadzi ona do istnej eksplozji w strukturach funkcjonariuszy. 

RMF FM 24 poinformowało o sprawie molestowania seksualnego w Komendzie Stołecznej Policji. Biuro Spraw Wewnętrznych Policji otrzymało raport w tej sprawie. Za jej złożeniem stoi naczelniczka warszawskiej komendy.

Afera na najwyższych szczeblach

Według dziennikarzy RMF FM Funkcjonariusz policji, który jest głównym bohaterem zawiadomienia był wśród głównych kandydatów na funkcję szefa warszawskiej policji. Miał objąć posadę po odchodzącym Rafale Kubickim. Po złożeniu przez naczelniczkę raportu o molestowaniu nominację na funkcję głównego komendanta stołecznej policji odebrał gen. Paweł Dobrodziej. Po objęciu funkcji odwołał on swoich zastępców w tym właśnie wspomnianego funkcjonariusza. RMF24  informuje, że Biuro Spraw Wewnętrznych miało zapoznać się ze sprawą i przesłać dokumenty do prokuratury. Rzecznik komendy Głównej Policji i MSWiA mają niedługo skomentować całą sprawę. Źródło: RMF24, fakt.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News