Dramatyczne nagranie postanowili opublikować policjanci z Częstochowy. Przedstawia idiotyczną zabawę grupy pijanej młodzieży. Sytuacja mogła skończyć się naprawdę tragicznie.

Częstochowscy policjanci upublicznili nagranie, na którym widać, jak pijanego chłopaka rzucają o beton jego koledzy. Chłopak jest nieprzytomny, zaś jego koledzy mają świetną zabawę. Sytuacja wygląda dramatycznie i gdyby nie szybka reakcja służb, mogłoby dojść do tragedii.

Okazuje się, że całe zajście zaczęło się wcześniej. Grupa znajomych spotkała się na piciu alkoholu. Widoczny na filmie 16-latek przyniósł samodzielnie wykonaną mieszankę alkoholi. Kiedy już się upił i stracił nad sobą kontrolę – sprawy w swoje ręce wzięli jego koledzy.

Na filmie widać, jak jeden z kolegów – 18-latek – łapie półprzytomnego 16-latka i zrzuca go z murku na beton. Chłopak traci przytomność, a jego towarzysze są niezwykle rozbawieni całą sytuacją.

Całe szczęście dość prędko interweniowały w sprawie służby. Nieprzytomnemu 16-latkowi natychmiast udzielono niezbędnej pomocy w szpitalu. Jego oprawcom – dwóm 18-latkom – postawiono zarzuty. Jednemu – narażenia życia i zdrowia oraz uszkodzenia ciała, drugiemu – naruszenia jego nietykalności. Za pierwszy z tych czynów grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wobec nastolatków zastosowano środki zapobiegawcze, polegające na dozorze i zakazie zbliżania się do ofiary. Zarzuty postawiono także dwóm 16-latkom, którzy po utracie nieprzytomności przez prześladowanego – ogolili go i pomazali markerami. Nieletnimi zajmie się sąd rodzinny.

Źródło: wprost.pl

Tego świat nie widział! Unikalne zdjęcia Korei Północnej

...

Zobacz również