Taksówkarze nie mają lekko. Trudno przewidzieć, na jakich klientów mogą trafić. Zwłaszcza wieczorami, kiedy ludzie wracają z mocno zakrapianych imprez. O trudach tego zawodu wie dobrze taksówkarz, którego nagranie bije rekordy popularności w sieci. Miał pecha trafić na bardzo agresywnych klientów.

Zarejestrowane przez taksówkarza zdarzenie oburza. Kierowca odebrał trzyosobową rodzinę. Z pozoru są to klienci niegroźni – mogłoby się wydawać, że obecność dziecka w samochodzie łagodzi obyczaje. W tym przypadku pasażerowie nie zwracali jednak uwagi na obecność swojej pociechy, kiedy wyzywali i grozili taksówkarzowi.

Wszystko rozbiło się właśnie o dziecko a dokładnie – o brak fotelika, na którym mogłoby podróżować. Prawo obliguje rodziców do tego, aby zapewniali swoim dzieciom ten rodzaj podwyższenia. Pozwala on na zachowanie bezpieczeństwa w drodze.

Przepisy te dobrze znał kierowca taksówki, zmuszony wejść w dyskusję z agresywnymi klientami. Nie zgodził się przewieźć ich do domu ze względu na brak fotelika. Tłumaczył, że nie chce stracić prawa jazdy. Argumenty te jednak nie trafiały do, najprawdopodobniej, pijanych rodziców. Szczególnie do obecnej w samochodzie kobiety.

Ale w czym kurwa masz problem, powiedz mi gościu? Nie odjedziesz stąd, będziesz chuju stał – awanturuje się matka dziecka na nagraniu.

Kobieta nie chciała pozwolić kierowcy odjechać. Obrażała go i naruszała jego przestrzeń prywatną przez parę minut. Wszystkiemu przysłuchiwało się dziecko pary. Internauci mają jednoznaczną opinię na temat zajścia.

– Boże jak mi szkoda tego dziecka. Dopiero jak wyrośnie i wyjdzie z domu w wieku około 20 – 30 lat zacznie na nowo uczyć się życia i jego piękna. Co gorsze, najgorsze jak go rodzice tak zdominują, iż poza agresją kryminalną nie odnajdzie sensu życia – brzmi najpopularniejszy komentarz pod filmem.

https://www.youtube.com/watch?v=VYPaG5_2z_Y

...

Zobacz również